891 entry daha
  • tam bir idiot portresi çiziyor.

alex jones bile (bile!!!) program sırasında "arkadaş hitler'i savunacak kadar ileri gitmesen?" minvalinde geri adım atan şeyler söyledi, ama kanye bunu anlamadı.

bakın, anlamamazlıktan gelip "susturulmayacağım" modunda konuşmaya devam etmece yapmadı. düpedüz anlamadı.

kendisini öyle bir dev aynasında görüyor ki, o kadar büyük bir megalomania var ki, bu tür şeyler kafasının üstünden vıjt diye kayıp gidiyor.

ama bunu "yaa bipolar işte :(" diye savunmanın da bir anlamı yok. "imajımın bir parçası olarak somurtmak" akımını geliştirmiştir. bundan 10 sene önceydi sanırım, bir yerde gülümserken ola ki kameralar kendisine döndüyse, hemen somurturdu imajı bozulmasın diye.

çocuk gibi yani.

müzikal kalitesini filan geçiyorum. ama bir-iki alanda müthiş yetenekli olmakla (tasarımda da yetenekli diyelim, benim kalemim değil ama milyonlarca sattırdığına göre bir şeyler vardır) sosyal alanlarda, siyasal ve ekonomik görüşlerde, doğruyu yanlıştan ayırabilme yetisi gibi konularda aptalın dibi olmayı engellemiyor.

bakınca tam bir idiot görüntüsü veriyor.
147 entry daha
hesabın var mı? giriş yap