• 600 emekli 65 yaş üstü // normal 900 fiyatlar güncel.
  • bugun itibari ile 850 tl.
    gittim, bindim...dusunuyorum.
    belki de bu cevabim begenilmeyecek ama eger 1300 olsaydi da verirdim. (gordukten sonraki deneyim)
    cok iyiydi amk.
    100 dolar bile degil; omru hayatinda bir daha goremeyecegin guzellikte bir deneyim. zaten 1 kez yapiyorsun. gayet de efendiydi ucuran cocuk; ekip arkadaslari da; indiren elemanlar da.. tarlanin ortasina indik valla; koylu bile sasirdi kaldi adam...

hic de cart curt etmeyin; kosa kosa gidip binin.
    tesekkur edeceksiniz bana.
  • bölgede bulunduğum zaman içinde hava şartları uygun olmadığı için 2 gün uçuş izni verilmedi. baştan verdiğim 750 tl'yi iade ettiler.
  • gencler yaslilar binmekte zorlanir mi? annemi goturmeyi dusunuyorum.
  • süt olmus 18-19 tl balonu hayal edemiyorum
  • şubat ortasında gitmeyi planlıyorum. balon turu ve otel için önerilere açığım.

edit: gittim gördüm ve balona da bindim. merak edenler yeşillendirebilir.
  • nisan ayı için hava durumu uygun olur mu? giden ve balona binmiş arkadaşlar yeşillendirirse sevinirim. ek olarak önerebileceğiniz balon turu varsa onu da paylaşırsanız sevinirim.
  • mart 2022 1750 tl 110 euro istiyorlar. pazarlık falan hak getire. burunlarından kıl aldırmıyorlar. serbest piyasa rekabet falan da yok. hepsi aralarında anlaşmış fiyat düşen yok. allah kimseyi ortadoğu turizmcisi eline düşürmesin.
  • 2017 yılında kişi başı 450 liraydı. şimdi baya bir artmıştır diye düşünüyorum.
  • o fiyata 3 kisi bir araya gelip 1 saat helikopter turu yapabilirsiniz
hesabın var mı? giriş yap