şükela:  tümü | bugün soru sor
 • bir suredir gozumde pek ciddi bir yeri olmasa da akla gelen, bugunlerde ise onemini artirarak acaba dedirten ihtimal.

  - temel karamollaoglu degil belki ama, parti ustu bir akil birligi ona ruzgarin ne zaman, ne yonden esecegini fisildadi.
  - boylece ona yelkeni dogru zamanda dogru yone acmak kaldi.

  muhalifler icin yeterli sempatiklige erisince yavas yavas hatali paslar yapmaya, top caldirmaya ve hatta kendi kalecisine sut cekmeye basladi.

  soz gelimi bugun hem demirtas 'in serbest birakilmasi gerektigini soyledi hem de anadilde egitim hakkiyla ilgili demec verdi.

  24 haziran aksami tv izlemek bazilari icin cok keyifli olacak :)
 • karamollaoğlu’nun oy alacağı seçmen kitlesi demirtaş ile görüşülmesine, anadilde eğitim olayına çok tepki göstermemesi gerek. gösterecek olsalar diyarbakır’da bildiri okunduğunda, anadilde eğitim konusunun ciddi ciddi konuşulduğu zamanlarda tepkisini koyardı bence.
 • yanlış önerme. yüzde elli efsunlu gibi akp'ye oy vermeye devam ediyor. kimse kusura bakmasın sebep de din eksenli ajitasyon ve sistematik cahillestirme. kalan yüzde elli henüz akli melekleri yerinde olsa da maalesef hetorojen. bu nedenle mevzu bahis vatansa gerisi teferruat düsturu ile konsensüs oluşturmaya çalışılıyor. evet çok fazla sorun var ama bunları çözebilmek için adaletin, demokrasinin tesisi ve normalleşme gerekiyor. yoksa zaten hepimiz birlikte batıyoruz.
 • yahu eski mit cumhurbaskani adayi olmus siz (bkz: temel karamollaoglu)nun altinda buzagi ariyorsunuz.
  tayyip gitsin de ne olursa olsun. ve evet bolemeyeceksiniz. daha fazlasi yok, artik tamam.