• bir melih gökçek beyanı. fantastik.anakronik.2014'te tekrar duyacağımız kesin.

"gökçek’in "gider ayak" hala murat karayalçın’ın borçlarından bahsettiğini ve 1,5 milyon dolar borçlarının olduğu gibi, "anlamsız sözler mırıldandığını" ..."
    __
    http://www.haber3.com/…okceke-jet-yanit-347707h.htm
  • melih gökçek'e allah ömür versin, 1 dönem daha seçilirse, (sonra belki nekromansi ile 3 dönem daha olur) ondan sonra oğlu osman gökçek seçilirse, o da bir 10 dönem kadar ankara'yı yönetirse. sonrasında torun melih gökçek eğer ankaraya başkan olursa, eminim kendisi de, karayalçın'dan kalan borçları ödüyoruz diyecektir.

pek sevgili ankara halkı, bu öngörüyü haklı çıkaracak mutlaka, inşallah gökçek hanedanlığını ankara'nın başına takriben 65 sene daha musallat edeceklerdir.
  • bu cümleyi ilk okuduğumda "haydi abiii cümleyi konuya bağla!" diye karşılık verdim. içimden verdim karşılığı. yoksa bunun üstüne 15 dönem daha belediye başkanlığı yaptığı süre boyunca aynı cümleyi duymaya devam edeceğiz.
  • "hazineye olan borç kesinlikle gökçek döneminde kalan bir borç değildir. karayalçin döneminde büyükşehir, aski ve ego 2 milyar dolar borca sokulmuştur. bu borcun faizi de en az 2 milyar dolardır. yani toplam borç 4 milyar dolar bir başka deyişle ve bugünkü rayiçle, 7 buçuk katrilyon liradır. yaptığımız tüm ödemelere karşın halen hazineye 4 buçuk katrilyon borcumuz vardır."
    http://www.melihgokcek.com/iftira.asp
  • melih gökçek'in 17 yıldır cebinden ödediği borçtur efendim. maalesef borçlardan dolayıdır ki;şehirdeki en renkli organizasyon, atakule'nin ışıklandırılması olmuştur. bakmalara doyamam...
    öyle bir borçtur ki bu, süleymanın hazinesiyle bile kapatılmaz amnakronik.
  • her derde deva bahanedir. bitmedi 17 yıldır nasıl bir borçsa.
  • yakında ankara' nın da özelleştirileceğinin işaretidir.
    aslında satılık şehir fikri o kadar da saçma değil.
  • yirminci yılına girmiş şanlı melih gökçek marşı.
    ilk başlarda sinirleniyordum ama biraz önce melih başgan'ın hala ciddi ciddi serzenişiyle basbayağı neşelendim. eminim karayalçın da artık gülüp geçiyordur.
    iç anadolu insanı pek süzme. hala bu martavallara inanıp oy verebiliyor.
hesabın var mı? giriş yap