şükela:  tümü | bugün
 • basit, bilindik âdi bir evli erkeğin âdi bir yalanıdır.

  ama durun, bu erkeği suçlamıyorum bu kez.

  burada, evli erkeğe yamanmak için kendisinin de bal gibi bildiği "kandırıldım" bahanesine mazur bir gerekçe oluşturmak için inanmış gibi yapan o kaltağı suçluyorum.

  kadın heriften hoşlanmıştır ama istiyordur ki herif bunu kandırsın(!) adam zaten dünden razıdır. bu kaltak, adamdan kendini suçlu hissettirmeyecek şekilde yaklaşmasını bekler, masumdur çünkü o. normalde asla böyle şeyler yapmaz. en büyük çabası, o evli adamın "demek ki bu kadın benle evliyken de başka evli erkeklerle birlikte olabilir" düşüncesine girmesini engellemek için sadece ona özel bir inanmışlık yapmak üzerine kuruludur.

  bu orospu iki gün sonra "sevmiştim, inanmıştım, kandırdı beni, oyaladı" diye diye dolanır ortalarda. kendisi de bilir olmayacak bir dua olduğunu. erkek, duymak istediği yalanları söylemiş, o da inanır gibi yapmıştır sadece.

  bir insan evliyse olay hiçbir şekilde başlamadan biter.
  bir insan evliyse ama mutsuzsa boşanır ve istediğini yapar.

  ne mutlu her şeye rağmen bunu öğrendikten sonra derhal çekip giden kadına ve erkeğe.
 • yine birileri evlilik vaatleriyle kandırılmış.
 • güzin abla koş
 • (bkz: sadece sarılıp uyuyacağız)

  sen ergenken buna da inanmışsındır :)
 • bir kadının boşanmadan önceki son entrysidir. bundan sonra yazılanlar kocasından ayrılmış, ilk dönemlerde psikolojik sorunlar yaşayacak daha sonra sözlükte tanıştığı birileriyle vakit geçirecektir.
  tabi sosyal medyadan da birilerini bulabilir.
  ikinci yol ise intikamdır. kocadan boşanmayı düşünmemekle beraber içinde aldatılmanın vermiş olduğu kin ve nefretle yaşar. bu kin ve nefret zamanla intikam almaya sürükler. karşısında çıkacak ilk fırsatta "intikam intikam intikam" diye atan kalbini ve bedenini başkasına teslim edecektir. bu intikamı alırken yaşadığı orgazm seks orgazmı değil intikam orgazmı olacaktır.
 • adam pisliğin teki cıktı rıza baba.
 • (bkz: balık kavağa çıkınca)
  bir de,
  (bkz: kırmızı kar yağınca)
  son olarak,
  (bkz: çıkmaz ayın son çarşambası)

  gelsin diyor adam, buna inanan hemcinsim, mızıldayıp, ağlayıp beni inandırmaya çalışmasın da ne halt yerse yesin.
 • entrt-nick

  sonradan gelen edit : uyarı geldi entrt yazmışım değiştirmem gerekiyor sanırım. değiştirmiyorum efenim her şey doğallığı ve orijinal haliyle güzel.