• bir kez daha her şeyin fazlasıyla olumlu gözüktüğü, az bilinen bir siteden sipariş vermeden önce ekşi sözlüğe bakmanın faydasını gördük. aloha karspor.
  • 1500tl'lik bir ayakkabıyı dolar muhabbetine 3000tl'ye çeken firma.

bir haftadır sepetimdeydi ürün. dün itibariyle 3450tl olmuş. kime göre neye göre. dolar diyor hayinler neredeyse yarı yarıya geriledi dolar. hale hazırda stokta olan ürüne zam yapıyorlar. pu yazıklar olsun. ne yaparsak kendimize yapıyoruz işte. bu kansızlara sorsan ehonomi çoğ kötü iş yok dükkan dönmüyor masraf çıkmıyor derler. omurgasızlar.
  • n11.com üzerinden satın alıp değişim için gönderdiğim ürün ellerine ulaşalı yaklaşık 1 ay olmasına rağmen dönüş yapmayan firma. iletişime geçmek de imkansız. aracı olmasına rağmen n11 de sallamıyor maalesef.
  • northface urunleri 1e alip 3 satan, ama en azindan 1 sezon geriden bol cesit bulunduran magaza.
  • uzak durulması gereken firma. e-ticaret işini beceremiyorsanız pazarda tezgah açın aga. milleti de mağdur etmeyin.

bu ay içinde farklı zamanlarda 2 sipariş verdim ve kredi kartına taksitle aldım. ikisini de stokta kalmadı diyerek iptal ettiler. şimdi almadığım 2 ürünün önce parasını ödeyip, sonra taksit taksit geri alıyorum. hayreti mucip!

ve ürünler hala stokta gözüküyor!
  • sattığı malı stok yok diyerek göndermeyen fakat bir kaç gün sonra aynı ürünü 350 tl fazlasına tekrar aynı platformda satışa sunabilen, sevkiyat sürecinden bir haber firmadır. genelde eksik ürün gönderirler. eksik gönderdiklerini tutanakla kayıt altına alıp ilettiğinizde zaman ya gönderdiği ürünü tekrar gönderir ya da stok yok diyerek para iadesi yaparlar. müşteri hizmetleriyle görüşmek imkansız gibi bir şeydir. gün boyu ararsınız ama kesinlikle bir tane bile muhatap bulamazsınız.

uzak durun!
  • normal fiyatlara aldanmayın, ürün alırken "bana daha önce %15 indirim yapılmıştı, bu ürüne de yapabilir misiniz?" diye sorduğunuz taktirde indirimi anında uyguluyorlar. zaten satış fiyatları %15 indirimli fiyatlarına tekabül etmesi gerekirken bir de fahiş fiyattan bilmeyen insanların satın alması biraz abes kaçıyor. yine de tercih edilecek outdoor ürünü olarak en iyi yerdir.
  • doğrusunun kar spor olması gereken başlık.
  • hepsiburada indirim günlerinden aldığım ürün yerine farklı bir bot gönderen sahtekar mağaza. neden sahtekar çünkü telefonla ulaşıp ürünü gönderdiğimi ve doğru ürünü göndermelerini isteğimi söyleyip anlaştık ancak ürünü göndermeyip paramı iade ettiler.
    neden çünkü 150 tl kar edeceklerini düşündüler.
    ancak müşteri kaybetmenin para kaybetmekten daha zararlı olduğunu idrak edememişler.
  • dolandırıcılık vasfıyla anılmasına birkaç milim kalmış iş ahlakından yoksun firma. alışveriş yapmadan önce kırk defa düşünün, ya uzak durun ya da sonuçlarına katlanın.
hesabın var mı? giriş yap