• insanlara çamur atmak ne kadar kolay.

ben eleştiriye açık, hatası varsa düzeltmeyi, özür dilemeyi bilen birisi olduğumu sanıyorum.

fikirlerimi herkes beğenmek zorunda değil. hiç bir zaman söyleyeceklerimi eğip, bükmedim. ne düşünüyorsam onu yazdım.

ara ara bana "ak troll", "para alıyor" vs. gibi hakaret edenler oluyor. hepsine de mesaj atıyorum "nereden çıkardın bunu?" diye soruyorum. hiç birisi de "şu mesajında şöyle haksız yere akp'yi savunmuşsun" veya "şurada ak trollük yapmışsın" diye geri dönemedi.

yazık...
  • kendisine tüm sözlüğün teşekkür etmesi gereken yazar. güzel bir iş çıkarıyor. sayesinde gündemi kaçırmıyoruz.
  • birçok haber kanalından daha başarılı ve kaliteli olan yazar. nasıl bu kadar şey bildiğini merak ediyorum doğrusu.
  • akpli bir görüntüsü vardır
  • takip ettiğim kadarıyla türk medyasının en tarafsız ve güvenilir ismi.

şaka yapmıyorum.
  • bu savaşsever kartalın güya "tarafsız" verdiği operasyon yorumlarına bayılanlara ibret olsun diye 22 aralık 2016 işid'in 2 askerimizi şehit etmesi başlığına yazdıkları burada dursun;

"buradaki iki yüzlülük midemi bulandırıyor.

burada hassasiyet kasanların çoğunun (pkk'lı ve pkk'nın güttüğü solcu tayfa) derdi, ne askerimiz ne de hükümetin açıklama yapmaması. dertleri türk silahlı kuvvetlerini ve türkiye'yi küçük düşürmek. amacınıza asla ulaşamayacaksınız. biz her daim ordumuzun, devletimizin yanındayız.

hükümetin görüntüleri yasaklamasını haklı buluyorum. bu görüntüleri yayan herkes terörizmi desteklemektedir. "

bir de soralım bu operasyonsever arkadaşımıza, peki senin derdin ne, gerçeği gizleyip hükümetin başlattığı anlamsız operasyonlara destek olmak ve bunun için kamuoyu yaratmaktan başka?
  • ümit özdağ sözlük şubesi.
  • bu arkadas hesabi satmis olabilir. uzun bir aradan sonra troll olarak geri donmesi bu ihtimali kuvvetlendiriyor. troll isinde iyi para varmis demek ki. neyse artik bu saatten sonra bize de kendisini engellemek duser, gecmiste guzel entryler girmis olmasi bunu degistirmez. kips
    (bkz: troll detected)
    (bkz: engelle)
  • entry'lerinin sonuna hava durumu ve döviz kurunu da eklemesi gereken yazar.
  • (bkz: koçum benim)
hesabın var mı? giriş yap