• yiğit özgür tipi abartma esprileri orada da vardı.

--- spoiler ---

- memnun bey siz misiniz? nurlu elinizle şu gözlerime dokunsanız.
    - beni de bi elleyiverseniz? bazı cinsel problemlerim var da...
    - önce bana bakın memnun bey, ayağınızı öpeyim...
    - ben ayağınızı yalarım!

--- spoiler ---
  • bir bölümünde, memnun kör numarası yaparken etrafı inandırmak için diğer duyularının gelişkinliğine dem vurmak maksatlı: "zeynep yenge, mutfaktaki hamam böceği kulağımı tırmalıyor, öldür şunu." diyerek pis pis güldürmüştür.
  • memnun market açar. adını hatırlamıyorum kızı da markette çalışmaya başlar. bir gün zengin genç bir çocuk gelir. kıza bakakalır. bir paket sigara ister. sonra bir paket daha...gözü sürekli kızdadır. memnun dayanamaz sorar:"burada mı içeceksin beyim yoksa paket mi?"

edit: kızının adı hostes imiş.
  • bir bölümünde araba tamiri ustası adamın eski sevgilisi ile karşılaştığında kadının "eskiden hep buluştuğumuz o pastaneye gidelim" önerisine karşı adamın "gidemeyiz, orası kuran kursu oldu" dediği dizi.
  • memnun'un fermuarına karısı tarafından alarm takılma olayını hatırladıkça gülerim. üst komşusuyla beraber olmaması için elinden geleni yapardı. nitekim de bir gün o alarm işe yaradı ve aldatmasına izin vermedi.
  • ev sahipleri hacı gaffur sık sık kapıyı çalar, memnun ve ismail'den evlerinden çıkmasını, boşaltmalarını ister. söylediği gerekçelerden biri yıllardır kulağımda çınlar:
    - derhal evi boşaltın ortadoğu ve balkanlardan oğlum gelecek.
  • eleman burcu'yla bulusmak icin banyoda hazirlanirken memnun iceri girer. eleman'in parfumunu alir diyalog baslar.

- bu ne lan kolonya mi ?
    - degil baba parfum o parfum.
    - hiii. parfum ne lan ?
    - boyle koku baba cikarken sikiyorsun tum gun guzel kokuyorsun sonra.
    - bizim zamanimizda yoktu bunlar. bir tek reward vardi hepimiz onu kullanirdik. *
  • kanal 6 zamanlarında izlerken kahkahalar attıran, gülşen abi'yle birlikte yapılmış en komik dizidir. şimdi oturup eski bölümlerini izlediğinizde yine bolca gülmenize sebep olur; ama eğer o zamanın gündemini hatırlayabiliyorsanız, bonus esprilerle iki kat daha fazla eğlendirmesi mümkündür.
  • kültigin'in hostes'e yazdığı duygusal mektubu yorumlayan adamlarını madara ettiği sahne http://www.milyonlarinsevgilisi.com/…in-mektup.aspx 'nin dışında 17 adet kısa video ile yeni bir kanala da sahip olmuş unutulmaz dizi.

http://www.milyonlarinsevgilisi.com/…ideogoster-30/
hesabın var mı? giriş yap