• uplayalım
  • 10-15 gün sonra her şey için çok geç olabilir. ivedilikle desteklediğimdir efenim.
  • kız arkadaşım ile çocukluğumun geçtiği mahallede var olan parkta otururken koşarak bize gelip kız arkadaşımın kucağına oturmuş, bir daha da kalkmamıştı. ismini mışıl koymuştuk. ailemizin ferdi haline gelmişti. bir hafta sonra gitti ve dönmedi. kız arkadaşım ile onu çok özlüyoruz. umuyorum bir gün yine bize geri döner.

kampanyanıza sonsuz desteğimiz olacaktır.

+8517
  • ust siralara cikmasi gereken çok guzel bir kampanya. interrail ailesinden de destek istenebilir.

yazar arkadaşların arasında mutlaka daha önceden tecrübeli arkadaşlar vardır.
    olabildiğince kuru kalacak malzemeler kullanmak gerekli.
    eğer mümkünse yagmur almayacak bir yer olmalı.
    su yolunda bulunmamalı.
    eğer evi sabitlemek istiyorsanız.yanlarina 4 tane çubuğu batırabilirsiniz. genelde yanyana bulundukları zaman kavga edebiliyorlar.ve evleri bazen dağıtıyorlar.
    strafor kullanıyorsanız yine dikkat etmek lazım tırnakları yada dişleri ile parçalayabiliyorlar.
  • ankara'da bir organizasyon olursa kolları sıvayacağım kampanya olacaktır. şu soğukta durabilmek için kedi değil kutup ayısı olmak lazım.
  • faydalı bulduğum proje. malum kış yaklaşıyor. üşümesin keratalar.
  • tüm pati severleri ıstanbul avrupa yakasına da bekleriz efenim
  • insanı diğer canlılardan ayıran en önemli özelliği belki de acıma duygusudur. insanda acıma duygusu varsa insandır, yoksa en vahşi hayvandan daha vahşidir. çoğunluk; insanın en önemli farkının eğitim olduğunu söyleyecektir ki bu eksiktir bir ifadedir. ikinci dünya savaşı'nda gördük eğitimli acımasız katilleri. insanı eğitebilir, terbiye görebilir fakat acıma duygusu ve empati olmadıktan sonra hep eksik kalacaktır insan. sokakta üşüyen ve açlık çeken bir kedi veya gördükten sonra, tepkisiz bir şekilde geçip gidebiliyorsan, kendini bir sorgula duyarsız vatandaş. (modern insanın en büyük sorunlarından bir tanesi de duyarsızlaşmadır.) (profesyonellik; duyarsızlaşma ve ahlaksızlığın diğer adıdır.)
    aslında biz burada kedilere değil kendimize yardım ediyoruz. mamafih sokak kedileri olsun, köpekleri olsun ivedili yardım elzemdir.
    bundan dolayı elimizi taşın altına koyup kış gelmeden üşüyen kedilere gerekeni yapıp, yardım etmeliyiz.
  • an itibariyle yurt dışındayım fakat buradan da kampanyayı destekliyorum. bunun için uğraşan arkadaşlara kolay gelsin :)

kedilerimize sahip olalım. onlar da bu toplumun birer bireyleri çünkü
  • merhamet duygunuz artarak çoğalsın diyerek sol frame’de yukarı diyorum.
hesabın var mı? giriş yap