• gerçekten çok önemli bir konu ama aynı kart elden ele dolaşacağından yeni deste çözüm değil. bence eldivenle kağıt oynanmalı ve her oyunda değiştirilmeli. bahsettiği gibi bilim insanlarıyla bu konu üzerine titizlikle çalışılmalı.

helal olsun vatandaşın halinden anlayan büyük lider kemal başkana...
  • bu adam muhalif olmayı baya yanlış anlamış, eğer bilmiyorsan o koltuğu bırakma şansın da var bu arada, memlekette ne koltuk sevdalışı varmış ya, yapışmışlar kene gibi.
  • işin acı yanı, bununla dalga geçecek insanların kim olduğu.. kendi elinle bunlara malzeme veriyorsun.

hani dalga geçen yine geçsin de, bu dalga geçecek olanlar halkın sağlığını umursayan insanlar değil.

korona önlemi olarak konut kredisi, uçak bileti düzenlemesi yapan insanlar, daha beş maskeyi dağıtamamış insanlar dalga geçecek.
  • adam yanlış bir şey söylememiş yalnız... pandemi sürecinden en çok etkilenen esnaflardan biri kahvehaneciler, oyun yasak olunca gelen de pek olmuyor haliyle... faturasını ve kirasını ödeyemeyen işletmecinin sorunlarını dile getirmeye çalışmış işte.
  • ali koç sağolsun vizyon kelimesinin benim için ironi için kullanılmaktan başka karşılığı kalmadı.
  • işte maalesef mevcuttakileri göndermenin karşılığında ülkemizin bize vaadedebildiğinin üst sınırı.
  • tüm başarısızlıklarından öte kemal kılıçdaroğlu iktidara gelmenin salt atatürkçü ve sekülerler ile olamayacağını görmüş bir başkandır.
    tarihi boyunca hiç bir dönem iktidar olamamış bir partiyi iktidara taşıyabilecek muhafazakar milliyetçi seçmeninde chp ye artık oy verebilirim düşüncesini oluşturmuştur.
  • kahveleri acip oyunu yasaklayanlarin vizyonuna gore çozum bulan lider gibi liderdir.
  • 65 yaş üstü için tedbirlerin arttırılması ve detaylandırılması gerektiğinin göstergesi.

beyim ne kahvesi ne kâğıdı allah aşkına, bu ne biçim eleştiri, hangi aklı evvel koydu o metni senin önüne, el insaf yahu.

şu başlığa entry girip görünürlüğüne hizmet etmiş olmaktan vallahi utanıyorum. hükûmetin çaresizlikten her yaptığı saçmalığa alıştık da muhalefetin acziyeti katlanılabilecek lüks değil.

yazmasan da olmuyor, yanlışa ses etmezsek farkımız kalmaz.
  • tespitlerinize sonuna kadar katıldığım bir durum , kk’yı canlı yayında izlerken o cümleyi söyledikten sonra izlemeyi bıraktım , sırf konuşmuş olmak için konuşuyor
hesabın var mı? giriş yap