• (bkz: iyi denemeydi montaigne)

edit: başlık başa kuzgun leşe.
  • bana bazı insanlar analarından babalarından hiç ilgi görmeden büyümüşler, hiç sevildiklerini hissetmemişler, tek bir yaptıkları takdir görmemiş diye düşündüren tespit. zira kemal sunal filmleri içersinde bir ikisi hariç sevdiğim olmasa da hem böyle bir tespit için "muhtemelen"li, "bir röportajda okumuştum"lu uydurma gerekçelerin boşluğundan hem de kemal sunal'a duyulan sevgiyi bildiğimden bu başlığı açmaktaki tek amacın altına küfür dolu 150 entry girilmesinden alınacak bir haz duygusu olduğunu görüyorum. bu kadar mı ilgiye açsınız?
  • kemal sunal harika bir insandır.

edit: başlığı açan ve ilk tanımı giren arkadaşa teşekkürler, sayesinde kemal sunal'ın harika bir insan olduğunu ifade edebilme şansı yakaladım.

edit2 : tanım yapıldı

tanım : bir iddia
  • kendini öven bir adamdı. söyledikleri doğru olduğu için bunu kibir değil, kendini bilen biri olarak yorumluyorum. türk insanı alışmış, illa mütevazı olsun, illa kendini övmesin. bırakın abi, adam ne istediğini bilen, kendini tanıyan bir sanatçıydı. mütevazı olmasına gerek yok.
  • baris manco ile baslayip kemal sunal ile devam eden sozluk hayirdir? kafan mi iyi?
  • kendisi ile fotoğraf çektirmiş şanslı insanlardan biriyim, fotograf çekinmek isteğimize gayet kibar şekilde kabul etmiş hiç de kibirli olmayacak şekilde sevecen yaklaşmıştı, fotoğraf arsivimin en değerli fotografidir, insanları tanımadan gotunuzden element uydurmayin.

edit:
    - bir çok mesaj gelmiş fotoğraf ve imla için, resim değil fotoğraf çekinmek diye düzeltme uyarilarinizla yapılmıştır.
  • bana göre "kötülük yapmayan her insan iyidir". dolayısıyla kemal sunal'ın da bir kötülüğünü görmedim, duymadım. iyi insandır o halde.
    kendisini görmedim, tanışmadım. ancak kendisiden fırça yiyen insanlarla tanıştım. sokakta karşılaştıklarında kendisinden inek şaban performansı bekleyenler cevaplarını almışlardır. bu da insanlarda hafif çaplı şok etkisi yaptığı için "kemal sunal suratsızın teki" yaftası ile eş-dost çevresinde anlatmışlardır.
  • bilemem,bilemessin.. tanımıyorsan
  • elin avrupa'lısı kendini övünce çok cool, ama rahmetli kendini övünce iyi insan değil. kendisi bir memleketi güldüren adamdır, bu bile iyi insan denilmesi için yeter de artardır.
  • bu başlığı açan iddaa ediyorum sözlük yönetiminden birisi
hesabın var mı? giriş yap