şükela:  tümü | bugün
 • guncelleme edit'i: emre cemil ayvalı dün malum partinin mkyk uyesi oldu.

  aciklama: artik daha az aktroll gorecegiz. itirafi yapan akp tanitim ve medya baskan yardimcisi emre cemil ayvalı az evvel, "kendi deyimiyle" davasi ugruna istifa etmis veya ettirilmis nasil bir davaysa artik!!!

  kendisini selam ve dua ile ugurluyoruz.

  görsel

  üst edit: buyuk ihtimal imha edilir. video'nun silinmesi ihtimaline karsi:

  https://streamable.com/wv0thb

  selam ergenekon davası, merhaba balyoz davası.

  basligi acmadan evvel cok aradim ama bulamadim. böyle bir baslik acilmamis sanirim. simdiye kadar cok kez kandirildik ve ne istediniz de vermedik gibi itiraflar oldu ama, kemalist duzene karsi fetö ile kolkola yürüdük gibi bir itiraf hic gelmemisti.

  o zaman biyroooon:

  akp tanıtım ve medya baskan yardimcisi emre cemil ayvalı'nın, dün gece katıldığı ahmet hakan'in cnntürk canli yayini tarafsiz bolge'de tam olarak "kemalist düzeni yıkmak için fetö'yle kolkola yürüdük"
  sozlerini bizzat soyleyerek tüm türkiye'ye acikca itirafidir.

  bu malumun acikca ilamıdır!

  isin tuhafi "o zamanin cemaati" demiyor, direkt "fetö" ile diyor. aslinda fetö hep terör örgütüymüş.

  --- spoiler ---

  ben sanki kendi kadrolarımla geldim de, çok muktedirdim de böyle bir fanteziye mi girdim? bir tarafta darbeci kemalist gelenek vardı, bir tarafta fetö vardı. bunları birbirine kırdırmak suretiyle yol almak mecburiyetinde kaldım. mesele budur. bunu ancak recep tayyip erdoğan gibi bir lider yapabilirdi.”
  --- spoiler ---

  fetö bankasina para yatirdigi icin su an hapiste olanlar, fetöcü olduklari icin khk ile islerinden atilanlar, belki de sucsuz yere terorist damgasi yiyenler, annesi fetöcü oldugu gerekcesiyle son dakikalarinda bile annesiyle gorusturulmeyen kanser hastasi yavrunun son nefesini verirken bile (bkz: kanser hastası ahmet'in anne çığlığı) annesini sayiklamasi geliyor aklima, hakkini helal et küçük ahmet. fetö eliyle cinayete kurban giden necip hablemitoğlu, fetöcü hakimler yuzunden darbeci komutan yaftasi yapistirildigi icin onur intihariyla yitirdigimiz ali tatar komutanimiz, son gunlerinde tedavi bile edilmeyen kuddusi okkır, yillarca darbeci etiketiyle hapiste çürüyen ali türkşen, 15 temmuz 2016 gecesi fetö darbe kalkışması ile yollara dokulen, tankların altinda can veren milletim, hepiniz hakkinizi helal edin bu itiraftan sonra...

  buradan

  --- spoiler ---

  cnn türk canlı yayınında fetö ile omuz omuza yürüdüklerini itiraf eden akp tanıtım ve medya başkan yardımcısı emre cemil ayvalı, "bunu fantezi olsun diye yapmadık. kemalist geleneği kırmak için yaptık" dedi.
  --- spoiler ---

  bugünler cok zor gunler.
 • bilinenin gun yuzune cikmasi.
 • benim anlamadığım mesele şu. bana göre bırakın altını pul kadar değeri olmasa da akp altın değerini 2002-2009 arası yaşadı denmiyor mu? hani şu müsteşar bile atayamadıkları, kötüledikleri vesayet dedikleri kemalist düzenin yetişmiş kadrolarını kullandıkları döneme denk geliyormuş meğerse. meğer adamı müsteşar yapman için bir birikimi olması gerekiyormuş.

  müsteşar olmasa da müşavirini dilediği gibi atadığı muktedir olduğu dönemde atananı da biliyoruz.

  (bkz: yusuf yerkel)
 • bu konuda iddianame hazırlayacak savcı, o iddianameyi kabul edecek hakim kalmadığı için hiçbir işe yaramayacak itiraftır. daha geçen gün adalet bakanı abdülhamit gül'e torpil için yazı gönderen mhp'li milletvekili ifşa oldu. (bkz: yanlış yazıcıya torpil çıktısı gönderen mhp'li mv)

  bu, sadece bildiğimiz kısmı. daha bizim bilmediğimiz ne atamalar, kayırmalar var. dolayısıyla, bu götlerden sonra gelecek kişinin ilk yapması gereken şey yargı reformudur, komple temizleyip sil baştan yapılması lazım atamaların.
 • bilinen bir durumun ifadesidir.

  adamlar çıkıp aslinda kandirildik , hoca bilmemneleri diye aciklama yapsa kim ne diyebilir? ulkenin adini degistirmeye kalksalar acaba bisey yapilabilir mi diye endiselenen biriyim artik , bu gibi aciklamalar cok normal geliyor.
 • konuşun konuşun.

  yargılanacaksınız.
 • ülkede kemalist bir düzen olmadığı halde varmış gibi davranmak, kemalist düzenin kötü bir şey olduğuna halkı inandirmaya çalışıp bu düzeni de yıkmak için bazı şeyleri yaptık diyerek mağdura yatması olayı. ben düştüm.

  ben fetö ile birlikte oldum lafını duyduğu halde bir şey yapmayan savcılar. ne hissediyorsunuz?
 • "15 senedir ne istediniz de vermedik" itirafı yanında hafif kalacak bir itiraf.
  ne istedilerse verdiler, bir tek hesap vermediler.
  rabbim affetsin deyip sıyrıldılar.
 • sonra dönüp dolaşıp atatürkçülerden yardım istediniz. siz yatın kalkın atatürkçülere dua edin.