• kenan karaman’ın forvet olarak beşiktaş’ta oynayabildiği bir dünyada asla umudunuzu kaybetmeyin beyler.
  • halı sahadan fit durumda olan herhangi birini alıp gelsen bunun kadar oynar. 0 abartı.
  • 27 yaşına kadar 1. lig seviyesinde oynadığı 102 bundesliga maçında 13 gol atmış forvet.
    2. ligte attığı 13 golü ekleyince de toplam 26 gol atmış.
    gerçekten milli takımda oynaması şampiyon olmuş beşiktaş'a gelmesi akıl alır gibi değil.
  • net olarak futbolcu olmayan insan.

çoğu zaman şakası yapılır ama bu adamı izlerken gerçekten görüyorsunuz, sahada yaptığı şeyi yapabilecek milyonlarca genç ve orta yaşlı insan var bu ülkede ve kesinlikle futbolcu falan değil.
  • karaman koyunu?
  • 40 yaşındayım çok kötü futbolcu gördüm ama bunun kadar ne yaptığını bilmeyen, yavaş , inançsız, güven vermeyen , zerre yetenek kırıntısı dahi olmayan topçu görmedim. bu adamın ilişkileri araştırılmalı çünkü bu kariyer akla mantığa aykırı. adam futbolcu falan değil , ya bırak futbolu bence hiçbir spor dalında başarılı olamayacak kadar yavaş ve yeteneksiz bir görüntüsü var. vallahi yazık beşiktaşlılarada bu çocuğada belkide çok iyi bi insandır ama , üzgünüm çocuk senden olmaz.
  • herkes yazmış, arkasında kimler var araştırılmalı falan diye. bencede, aylardır söylüyorum inanılmaz sağlam bir lobisi var bu çocuğun.

ayrıca şenol güneş'in evladı. aldığı paranın yarısını şenol'a vermesi lazım.
  • neden el freni çekilmiş 1.0 motor araba gibi koştuğunu anlayamadığım futbolcu.

bu kadar da mantar değildi bu sanki ya? 24 eylül 2021 altay beşiktaş maçında recep tayyip erdoğan'ın en son halısaha maçındaki hali gibi bir görüntü vermiştir.
  • (bkz: gizli santrfor)

24 eylül 2021 altay beşiktaş maçında görevini layıkıyla yerine getirmiştir. bence yeterince gizliydi.
  • aslinda mucadeleci bir oyuncu kucuk takimlarda ekmegini tastan cikartir ayni gaziantepteki muhammed gibi ama yabanci sinirlamasi sagolsun bjkde cop oyuncu olarak deli gibi maas alip takılıyor
hesabın var mı? giriş yap