• hani bazıları tabaklarındaki bütün yemekleri bulamaç gibi karıştırıp üzerine de salata koyarlar ya! adını sen koy...
  • (bkz: çekirdek)

--- spoiler ---

çekirdek yiyen insan, kendisine saygısı olmayan bir kancıktır..

--- spoiler ---
  • ketçaplı pilav
    türk mutfağına da saygısı yok
  • bugün instagram’da bir pilavcı videosu gördüm. yani bu dünyadaki en güzel nimetlerin başında gelir benim için tavuklu pilav. bana lüks bir restorantta yemek mi yoksa tavuklu pilav mı deseler hiç düşünmeden tavuklu pilav derim. öyle çok seviyorum yani. ama bugün gördüğüm o video neydi öyle. gerçekten bir insanın onu yemesi için midesine, kendisine saygısının olmaması lazım.

mekanın sahibi olduğunu düşündüğüm arkadaş bol kepçe pilavın üstüne patates püresi, fasulye, nohut ve ciğer kavurma koydu. hepsini üst üste. bu pilava, fasulyeye, nohuta, ciğere (ki kendisini hiç sevmem) tek tek hakarettir. yapmayın. mekanınıza müşteri çekmek adına böyle saçma, mide bulandırıcı, komik showlara girmeyiniz.
  • ne kadar değişik insanlarsınız yav...

sevmediğim yiyeceği seviyorlar diye milleti saygısız* ilan etmek...
    hem değişik hem de birazcık komiksiniz*

güldürdünüz beni :p
  • söylendiğinden eminim ama yine de ekleyeyim, patso... bunu yiyenin allah belasını versin...
  • paketlenmiş tüm atıştırmalıklar
  • louis ck - cinnabun tam olarak başlığı dolduran bir bakınız oldu.
  • her şey dahil otellerde bir tabağa sıkış tepiş üstüste konan 7985 çeşit yemek.

yanlış anlaşılmasın bireysel olarak kıymetli yemekler de, yalapşap biraraya gelince bulamaç oluyor o. mideye de yazık onmilyonbaloncuk farklı cins gıdaya ne salgılasın da nasıl öğütsün.

kendine saygısı olan insan yapmaz şunu kendine.
hesabın var mı? giriş yap