• anti-depresan kullanmak istemiyorsanız ve sizi mutlu edecek kilo aldırmayan bir şey arıyorsanız bu dizi iş görebilir. en azından ben de öyle oldu. good place ile birlikte son zamanlarda bulduğum güzel bir komedi dizisi. küçük iyiliklerin nasıl yayılabileceğini, dünyada iyi insanların da olduğu inancına sahip çıkılması gerektiğini anlatan 2,3,4. sezonlarının da çekilmesini umduğum yapım.

ilk 2 bölümde başrol biraz kıl gelmişti bana ama sonra alıştım. elbette o muzur karakteri canlandıracak daha iyi biri bulunabilirdi ama napalım. onun dışında ilk olarak once upon a time'da görüp ne güzel kadın dediğim joanna garcia swisher'ı burda daha fazla izleyebiliyoruz. hem güzel hem mühendis... tanrının savaşçısı yvette karakterindeki kimberly hebert gregory ise dizideki en iyi oyunculuğu çıkarıyor diyebilirim.

oyunculuklar fena değil, konusu oldukça ilgi çekici olan bu dizi olay örgüsünü devam ettirip iyi bir şekilde sonuçlandırabilirse bu sezon 7.5 puanı kesinlikle hak eder.
  • eski adı the gospel of kevin, tam adı kevin (probably) saves the world olan ve abc'nin 3 ekim'de yayınlamaya başlayacağı dramedi. jason ritter, joanna garcia swisher, kimberly hebert gregory, dizinin başrol oyuncuları.

https://www.youtube.com/watch?v=ihcifohuk40
  • 16 bölümlük ilk sezonunu iki günde bitirdim.

kafa dağıtmalık, tatlış bir dizi.

lakin final bölümünün son sahnesinde, insanı hemen ikinci sezon ne zaman başlayacak diye beklentiye sokuyor.

ufak bir araştırmayla dizinin iptal edildiğini ve ikinci sezonun çekilmeyeceğini öğreniyorsunuz.

e gerzek kanal ya da yapımcı, insan hikayeye bir nokta koyar bari, mal gibi ortada bırakmaya ne hakkınız var izleyenleri? 20 dakikalık filan bir "bitiş" bölümü çekseydiniz de yalandan diziye nokta koysaydık.

baya baya yarıda bırakmışlar insafsızlar.
  • iptal edilmiş dizi, 2. sezonu olmayacak önyargının dibine vuracağım ama böyle salak dizi ismi mi olur lan, iyi olmuş iptal edilmesi...
hesabın var mı? giriş yap