şükela:  tümü | bugün
  • kanye west ve kid cudi’nin duo albümü.
  • bir adet efsane (bkz: kid cudi) ve bir adet dahilik ile gerizekalılık arasında gidip gelen (bkz: kanye west) iki kişi tarafından piyasaya sürülmüş kapağı takashi murakami tarafından hazırlanmış gerek tanıtımı için yapılan partinin canlı yayını aksaklığı, gerek muzik platformlarına albümdeki parçaların isimlerinin yanlış sırayla verilmesi açısından biraz sıkıntılı çıkış yapmış albüm. hoş kimileri parça isimlerinin kanye west tarafından bilerek bu şekilde dağıtıldığını söylemektedir ki beklenir çünkü kanye abi sever böyle cins hareketleri. kalite olarak über bir albüm olmamakla beraber rezalet falanda değildir. şahsi fikrim ne scott reisin son projesi (bkz: passion pain and demon slayin) ne de kanye abinin son iki albümü (bkz: the life of pablo) ve (bkz: ye) nin önüne geçebilmiştir. he cudi bütün gün hımmlasın ben yine dinlerim o ayrı.

edit: vazcaydım ablalar abiler dinledikçe fikrim değişti. şu sıralar bırakın geride kalmayı yukarıda bahsettiğim bütün projeleri solladığını düşünüyorum albümün.
  • bana göre en catchy şarkısı (bkz: fire) olan albüm. ve evet (bkz: ye)den güzel bir albüm olmuş gibi duruyor.
  • bence freeee dışındaki tüm şarkıları çok iyi olmuş. müthiş albüm

kid cudi seviliyorsun kardeşim
  • çöp suyu gibi bi albümdür ye albümüde öyleydi. iki overrated çöp suyu. efsane falanda değillerdir.