• yapma demiyorum, arada bir yine yap.

geçen zaman sarayın statüsünü değiştirmedi, kabul. kaçaksa kaçak, yanlışsa yanlış. ama abi sıktı her eleştirinde kaçak saray diye araya sıkıştırman. anladık saray kaçak, chp başa gelince yıkılacak veya odtü'ye verilecek, anladık. ama her eleştirini buna indirgeme artık.

hsyk eleştirisi, kaçak saray. avrupa birliği, kaçak saray. suriye'yle ilişkiler, kaçak saray. bak yazarken bile daraldım.

abi söz, yıkım kararı alın ilk balyozu ben vuracağım ama artık yeter gözünü seveyim. kaçak saray dediğinde midem bulanıyor.
  • bitmiş.

"erdoğan, önümüzdeki günlerde siyasi partiler arasında çalışılmaya başlanacak olan mini anayasa paketi görüşmelerinde masaya gelecek anayasa maddeleriyle ilgili ipuçlarını verdi. erdoğan, muhalefetin de destek vermesi durumunda anayasa değişikliğiyle mit ve genelkurmay başkanlığı’nı cumhurbaşkanlığı’na, kuvvet komutanlıklarını da milli savunma bakanlığı’na bağlamayı istediklerini söyledi. darbe girişimine karşı ortaya koydukları tavır nedeniyle muhalefet partilerine teşekkür eden erdoğan, hoşgörü ve diyaloğun önemine dikkat çekti."

http://www.cumhuriyet.com.tr/…ay_a_baglanacak_.html
hesabın var mı? giriş yap