• uzun süredir dinlediğim en güzel şarkılardan biri. ilk kez albümü* dinlemeyi bitirdikten sonra repeat'e aldım şarkıyı, bırakamıyorum.

"i'm just looking for something to kill the pain tonight"* diye dolaşıyorum etrafta.
  • ağlatan bir parçaymış, ben bugün bunu anladım.
  • blood of the nations albümünün ağır topu şarkı, gerçekten insanı içlendiriyor, farklı bir yere farklı bir moda götürüyor dinlerken...
  • son bir haftadir beni baska bir sey dinleyemez hale getirmis muhtesem bir accept balladi.

genel ritmi olsun, solosu olsun, sozler olsun, vokal olsun falan is bitmis, nokta konulmus.

...
    suraya en etkileyici satirlarini yazmak istedim ama kararsiz kaldim, hepsi birbirinden damar.
  • canlı dinlenmesi gereken şarkılardan biridir. eminim canlı performansta gitaristin o soloyla yapacak daha işi olduğunu stüdyo kaydı belli ediyor. şarkı kesinlikle damar, kesinlikle atlanılmamalı.
  • accept'in 2010 yapımı blood of the nations albümünün hit parçası.

grubun 30 küsur yıllık kariyerinin en iyi şarkısı olmasını ise tartışmaya bile açmıyorum.
  • çevirisi şunun gibi bir şey olsa gerek:

boş bir kapının önünde bir gölge...adını çağırır ama cevap yok.
    hala senin yüzünü görüyorum ama iz yok.
    fotoğraflar...
    rüya görüyor gibi oluyorum.bütün siyah ve beyazlar burada.
    bir boşluk, kayıp ve boş hissediyorum.
    onlar bütün yaraların zaman içinde iyileşeceğini söyler.
    ama ben hernasılsa doğmamış solucan gibi hissediyorum.
    sadece yarınına asılmak için hergün yokuş yukarı tırmanmak...
    ben sadece bir şey arıyorum...
    ızdırap gecesini öldürmek için...
  • içerken uzak durulması gereken şarkıların başında gelir. gözümde bir imagine'dir, bir orion'dur, bir send me an angel'dir bu parça. ama yeri bambaşkadır, tüm dengemi böylesine bozabilen hiç bir şarkı yoktur daha piyasada. gitar öyle bir ağlar ki iliklerinize işler notaların verdiği acı. dinledikten bi 10 dakika kadar insan gelemez kendine. öyle ağırdır, öyle bitirir.

''ama ben her nasılsa doğmamış solucan gibi hissediyorum.
    sadece yarınına asılmak için hergün yokuş yukarı tırmanmak, ama ben zor görünen ışığı bulurum.
    ben sadece bir şey arıyorum,ızdırap gecesini öldürmek için.''
hesabın var mı? giriş yap