şükela:  tümü | bugün
 • kimliksiz suriyeliler suriyeli araplar ise, kimlikli suriyeliler türkiyeli kürtlerdir.
  aradaki 7 farkı bul diye yan yana koysak, hiçbir farkı olmadığını görürsünüz.

  velhasıl kemal kimlikli kimliksiz suriyelilerin her türlüsüne karşıyız karşim.
  osmanlı'nın götüne pardon köküne kibriti yavuz çaktı, türkiye'nin de tayyip...

  yavuz'un dün şah ismail'in kılıcından kurtarıp, merhamet edip getirdikleri bugün bize biz türklerden önce anadoludaydık diyor. 500 yıl önce geldiğinde sayısı 150 bin yoktu, son yüzyılda mısır pörtleği gibi çoğalmayla gelmiş medler amedler diyor amk kürtçü eşşeği.

  fatih'e kadar gül gibi balkanlarla birlikte yaşarken, çiçek gibi hırvat, sırp, polonyalı, ukraynalıyla kaynaşmak varken düştüğümüz duruma bak... çakayım öyle halifeliğe...
 • gecenin en haklı isyandır dediğim başlık.
 • sizin ben ceddinizi sileyim. ağır kürtçü zırvası içerir
 • velhâsıl sen bunları kemal’e anlatıyorsan olur. ama yok velhâsılı kelâm ederek konuşuyorsan evvelâ diline vakıf ol! neyi ne şekilde yazdığını bil değilse doğrusunu öğren kimlik bunalımındaki arkadaş..

  türkiye cumhuriyeti devleti bir kişiye kimlik vermişse o artık türkoğlu türk’tür. onun nesebi, farklılığı şusu busu sorgulanır değildir zirâ devlet neyi sorgulaması gerekirse sorgulamış ve uygun gördüğü için vatandaşlığına almıştır.

  araya dereye (bkz: yavuz sultan selim) i sıkıştırman da gereksiz. türk tarihinin en büyük kutlu hâkanlarından birisi olan cennet mekân ceddimiz yavuz sultan selim ile bir diğer büyüğümüz recep tayyip erdoğan’ı hatada değil ama başarılı istikâmette müsâvi hâlde anmak olur.

  suriyeliler dedikleriniz zaten bu coğrafyada mütemmim cüzümüz olan halkalardandı. asırlık aranın ardından taşlar yeniden yerlerine oturuyorsa bunu dikkatle izleyip, tâkdirle kutlayınız.
 • tipini siktiğim elin yozgat'lısının gelip elitist davrandığı, yok macar yok hırvat yarağı yemeye niyet ettiği başlıktır. lan dalyarak canın yine macar salamı cekiyorsa siktir git pegasus'ta indirim var bol bol yersin. ha canın eski kaşar olmak istiyorsa bas geri git orta asya'na mağol yarağı yala..!! beyni olsaben sikeceğim ama nerde..!!
 • 3 üstteki arapça konuştuğu için yazdığından birşey anlamadım, onu es geçiyorum.
  2 üstteki andaval (bkz: #97643391) yozgat ne zaman elin oldu kodumun kekosu.
  hümanizm ayağına kürt yarrağı yemekten ağzın yara olmuş. martı kaş yerine polonyalı, ukraynalı tercih etmekle moğolistan ne alaka, senin beyninin bağ kurma özelliğini sikeyim.

  utanmadan bir de dağdan gelip bağdakine laf ediyor amk salağı. araplara laf edince alkış... kürtlere edince ooowwww faşisttt, ırkçı... algısına çaktıklarım sizi... aynısınız işte.

  sizin tek derdiniz kendinize alan açmak, bundan böyle bizimde size tüm alanları kapatmak.
  (bkz: #90456168) hep mağduriyet, hep acıların çocuğu modundasınız ama türklere gelince (bkz: #89660835). olmayan karakterini siktiklerim.