• benim açımdan inanmamak değil emin olma durumu söz konusudur. ben de kimseyi çok sevemeyecegim kimse de beni çok sevemeyecek. ben çok sevsem bile karşı taraf buna inanmayacak ya da karşı taraf çok sevse bile.. dur dur karşı taraf çok sevmeyecegi için sorun olmayacak. *
  • bi ara bende vardı bu. böyle kendimi yerden yere attıydım ölmeq ölmeq diye. çok değil bi seneye geçiyo bu taam mı çok şaapmayın. en sonunda oehh çok da skimde sevip sevmemeniz deyip kendi kendinizi seviyosunuz.

hah o aşamadan sonra yarra yediniz jdjsksks haberiniz olsun.
  • huzur bulabilmenin de verebilmenin de anahtarıdır. özel mözel değilsiniz hanımlar ve beyler. doğduk ve öleceğiz. bunların arasını nasıl doldurursanız doldurun, akbetimiz aynı olacak. kabullenin şunu artık. ayaklarınız biraz yere değsin. arsızlığın lüzümu yok.
  • kendisi tarafından bile yeterince sevilememişken başkası tarafından çok sevileceğine inanamıyor insan.

sabahları aynanın karşısına geçip uzun uzun kendini seyreden biri olmadım hiçbir zaman ama işe giderken insan içine çıkacam diye yüzümü yıkarken bazen bakıyorum öyle sonra içimden " tipe bak a*mmına koyayım" diyorum kendi kendime.

mesele tip tek değil tabiki bu hissin asıl sebebi kimseyi çooook sevememem aslında. bazen annemi babamı bile yeterince sevemediğimi düşünüyorum.

hani derler ya "sevdiğinden az sevilirsin" diye işte kimseyi cok seveceğine inanmayınca başkası tarafından çok sevileceğime inanmıyorum.
  • depresyon alametidir.
  • ramiz dayı: sevilmeyi haketmediğini düşünen herkes yalnızdır.

(bkz: ezel)
  • sevse bile siz sevmedikten sonra bir anlamı olmuyor.
  • kendini özel hissetmekle değil tam tersi son derece sıradan hissetmekle ilintili olduğunu düşündüğüm, zaman zaman beni de sarıveren inanamama durumu. şimdilik bir geliyor bir gidiyor, gelip gitmediğinde ise olmuş olacağım sanırım, ne mi? otuz iki kedili bir deli tabii!
    edit; aşırı kedi sever, çok sayıda kedi besler güzel insanlar alınmayın hemen. son derece sıradanlaşmış bir klişenin, espri maksadıyla, harflerle ifadesinden başka şey yapmadım!
  • şu saatte duygularıma tercüman olan başlık. 29 yaşında bir erkek olarak yalnızlığı kabullendim artık. bundan sonra kimseye yaklaşmak ve hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.
hesabın var mı? giriş yap