• uzun süredir türk dizisi izlemeyen bendenizi ekrana kenetleyen dizidir. yeni bölümü iple çekiyorum.

--- spoiler ---

öncelikle zengin kolejli kızın fakiri ezdiği klişelerle dolup taşacağını düşündüm. sadece bir an düşündüm bunu. tuvalete gittim, geldim ve o zengin kız yetimhanenin kapısında ağlıyordu. o arada babasının iflası öğrenilmiş, annesi kazayla ölmüş, babası intihar etmiş neler neler.

çocukluğum sır kapısı, kalp gözüyle geçti böyle hızlısını görmedim arkadaş.
    --- spoiler ---

fantastik kategorisinde listeme ekledim. merakla bekleyip izleyeceğim.
  • konusunu falanini filanini hiç bilmedigim atv dizisi. yani güzel mi, kötü mü, o konuda bir sey diyemem ama zap yaparken bir sahneye denk geldim, bir kiz vardi, anne ve babasi ölmüs, onlarin tabutlari basinda agliyor falan... o kizi oynayan oyuncu, adi hazar motan'mis galiba, müthis bir performans sergilemis o sahnede. elimde kumanda, ekran karsisinda kilitlenip kaldim, gerçekten çok iyiydi.
  • ilk bölümü reklamsız 147 dakika süren haftalık dizi.
  • şu sıralar türk televizyonlarında dönen diğer dizilere bakılırsa, iyi denebilir ama objektif bir bakış açısıyla iyi diyemem.
  • annesinin tacizci üvey babadan kaçırmak için yetiştirme yurduna verdiği genç kızın dramını -oradaki ve okuldaki arkadaş grubunun mevzularına da el atarak- anlatan yeni yerli dizi.
  • dizinin adını ilk, 'kızgın çiçekler' diye anlamıştım. ha kırgın ha kızgın dizi isimlerimiz pek acayipleşti. yakında 'sordum sarı çiçeğe' diye yeni bir dizi yayınlanırsa şaşırmam.
  • atv ekraninda gördüğüm ve görmez olsaydım dediğim dizi. senaristine laflar hazırladım.
    tacizci üvey babadan kurtulmak isteyen kızı annesi yetimhaneye vermis. buraya kadar tamam. ama tacizciye yol göstermek neyin nesi? yok kardeşine takarim kafayi eve döneceksin demeler, yurdun çevresinde gezmeler vs. hamile kadına dayak sahnesi ayri bir tartışma konusu olabilir. kadına basti tokadi tacizci üvey baba. kadın yere savruldu. sonra kanalı değiştirdim zaten.
    ne güzel örnekler değil mi? öğretin türk milletine bunları. yeterince kötü ve kaba insan yokmuş gibi.
    neyse daha bir şey demiyorum.
  • kötü bir dizi olması yetmediği gibi özgür çevik'e sen nasıl bu dizide oynarsın dediğim dizi
hesabın var mı? giriş yap