• hakkındaki tartışmaları okuyunca yıllardır görmediğim akrabaları kuzenimin düğününde görmüş gibi hissettiğim gitaristtir. pırasa gibi düz siyah saçları olan ve anathema dinleyip ağlayan ilk metalci kız arkadaşım ve cüzdanındaki chuck schuldiner fotoğrafını anımsattınız bana pis ergenler. malmsteen' miş, hammett' mış bitmedi ızdırabınız, vicdan azabım gibisiniz bırakmıyorsunuz peşimi.
  • 1996'daki kazada cliff burton ile birlikte vefat etmiş, grubun menfaati gözetilerek halka açıklanmamıştır. yerine yossi kohen geçmiştir. master of the puppets albümüne kadar gayet müthiş gitar çalan kirk'ün konserlerde bu kadar kötü olmasının sebebi budur.
  • no wah wah no kirk. o değilde ben seviyorum kendisini ne gömdünüz arkadaş ya iyi işte adam.. sol frame için ölmedi diye ek not düşülse bari..
  • türk olsa hdp'den aday olurdu kesin.

(bkz: metallica türk olsaydı olabilecekler)
  • bu ulu insan, bizim konserlerde "die! die! die!" diye kıçımızı yırtarak eşlik ettiğimiz riff'in bestecisidir, hem de bu riff'i 16 yaşındayken bulmuştur.

https://www.youtube.com/watch?v=vhu5a-ugrb8

edit:bazı hayvan herifler inanmayıp küfür etmeyi tercih ettiler, buyrun kirk'ün ağzından riff'i buluşu:

https://youtu.be/0mv64ox_7ek?t=2m30s
  • yarrak kafalarinin hakkinda bu kadar entry girince oldu sandim yeminle. james gitti grup pic oldu kirk giderse kesin biter dedim. bi dusundum.
    aksam aksam adami ayar etmeyin. hadi survivor basina.
  • zamanın en iyi gitaristlerinden biriydi. iyi yada kötü sözlükte tekrar bu kadar konuşulması sevindirmiştir.
  • 2003'te rolling stone dergisinin hazırladığı tüm zamanların en iyi 100 gitaristi sıralamasında 11. sırada yer alan gitaristtir.
    türkiye'de rock, metal, trash metal, bay area trash metal den anlamayan, ilgi çekme çabasıyla bu saydığım müzik türlerini dinleyip, bir kaç rock barda karı kız avlayacak kadar rock genel kültürüne sahip olmuş dürzülerin sürekli salladığı efsane gitaristtir.
    ayrıca yukarıdaki müzik türlerinden bay area trash metal akımının yaratıcılarındandır.
    yani 'bre deyyus' diyeceğim yukarıdaki pezevenge ismini verip rencide etmek istemiyorum.
    elektirik akımı haricinde bir akım bulmak yaratmak kayda değer bir yaratı değil midir? illa nicola tesla mı olmalı bu adam.
    ulan ne salak adamsınız ya!
    bu adam hiç bir sikim yapmasa bile metallica da çaldı yıllarca o yeter.
    exodus grubunu kurdu!

kulak memenizle hatasız sultans of swing solosu atsanız bu adamın geldiği merciiye gelemezsiniz!
    neden mi?
    çünkü eleştiriyor olmak için eleştiriyorsunuz.
    altyapınız yok bilmiyorsunuz. dinlememişsiniz aq led zeppelin'i, guns and roses'ı, deep purple'ı, dire straits'i vs.
    karı kız bağlamak için giymişsiniz nirvana t-shirtlerini, dinlemişsiniz nirvana'yı, metallica'nın nothing else mathers'ını, unforgiven'ını; my friend of misery'den haberiniz yok.
    çok tiksindiricisiniz yemin ediyorum.
    o değersiz, anlamsız, yetersiz, terminolojinizi sikeyim...
  • tam da ergen türk metalcisi 31'ine konu olduğu gün, meshuggah'la sahne alıp, 53 yaşındayken attığı hayvanoğluhayvan solo piyasaya düşmüştür.

http://www.pasifagresif.com/…lup-bleedde-solo-atti/
  • olm ayıptır yapmayın lan dediğim kişi başlığına yüklenmenin isim babası.

korkuttunuz piçler..
hesabın var mı? giriş yap