• yaz aylarında da bere takıyorlar. vallahi takıyorlar.
  • cesur kız. bağırsaklarının bozulmasından veya böbrek problemlerinden, sistitten zerre korkmuyor. etkilemek istediği adamın yanında bağırsaklarından gelecek sesi hiç umursamayacak kadar da özgüvenli.
  • ben de bunlara şaşırıyorum ya. gaz yapmıyor mu? regl sancısı çekmiyor musunuz? değer mi üşüdüğüne?
    ilerde çocuğunuz olmaz.

bir tıp profesörü hocamız kızlar bellerini açıkta bırakıyorlar ilerde çocukları olmaz derdi. belini üşttüğünde ciddi bir regl sancısı çekersin, instagram mallarına özenip düdük gibi geziyorsunuz.

edit: çocuk olayı koca karı safsatası dendi ama yumurtalıklar üşütülebilir çünkü regl sancısı artıyor üşütünce. gaz olayı da mantıklı.

edit2: ben de seviyorum ama ağustos sıcağında seviyorum kış ayazında değil. size iyi ossurmalar.
  • ofiste var bunlardan 3-4 tane, ilgi odağı olmak için yapmayacakları şey yok.

sabah ofise bir gidiyorum ısıtıcı 30 dereceye ayarlanmış, bu yosmalar üşüyor diye. girer girmez dereceyi düşürüyorum. üşüyorsanız kış ortasında göt - göbek açmayacaksınız. ya da üstünüze bir şeyler giyeceksiniz. sen iki amsalağın iltifatına muhtaçsın diye ben 30 derecede çalışmak zorunda değilim.

böyle böyle bitiricez sizi, mevsimine göre giyinmeyi öğreneceksiniz.
  • avrupa'da bunun kış ayazında şortla koşan versiyonları var ki, görünce üzerlerine içlik fırlatasım geliyor.
  • bunlar ishal irkinin mensuplaridir.
  • ishal olup sulu sulu sıcan, biber yemişlerse gotleri yana yana sıcan kızlardır.
  • bu kizlarin fok gibi deri altinda 10 cm. yag tabakasi ile, yada kanlarinda antifirizle gayet donanimli yaratilip yaratilmadiklari merak konusudur. cunku genelde bu sekilde giyinen kizlar, yumurtaligini usutur, bilemedin sistit olur bi sekilde illa ki hasta olur. soguk kis gunlerinde gobek dekolteli bu hatunlarin nasil olup da bu sekilde giyinip hala saglikli kaldiklari paylasilmasi gereken bir bilgidir. kis sporlari ile ugrasanlarin kullandigi bir takim krem sprey edevat mi kullaniyorlar yoksa kendi kendilerini bilimum uzak dogu felsefesi ivir zivirla egitip konsantrasyon gucuyle usumemeye ikna mi ediyorlar yada poz kesecem diye 2 gun gezip 5 gun yorgan dosek yatiyorlar...

(bkz: aciklama bekliyoruz)
  • isteyen istediği giyer.
    isteyen istediğini yapar.

böyle yorum yapanları görünce tiksinme gelmiyor mu sizlere de? evladım senin herhangi bir konuda fikir belirtme lüksün kalmıyor böyle düşünüyorsan. spor, siyaset, müzik, sanat aklına ne gelirse. neden? çünkü isteyen istediğini yapar sana laf söylemek düşmez.

film eleştiremezsin çünkü isteyen istediği gibi yapmıştır, şarkı beğenmemezlik edemezsin isteyen istediği gibi yapmıştır, liste uzatılır istenirse.

kaldı ki burada ahlak elden gidiyor naraları atılmıyor soğuk günlerde göbeği açmanın mantığı ya da nasıl üşümedikleri sorulmuş / konuşulmuş. cidden geri zekalı olmak lazım şu başlığın altına sana ne yazabilmek için. ne orta doğululuk kalmış ne abazanlık valla hayret.
hesabın var mı? giriş yap