şükela:  tümü | bugün
  • girileri üzerinden gelen mesajlara yüksek düzeyde artistlik yapayarak cevap verme kabiliyetine sahip yazardır.
  • islamofob bir zavallı.
  • kendisi hakkında olumsuz yorum yapılınca gelip burda bana iftira atan yazarları görmekteyim. cilveli naciye isimli yazar bunu başka bir yazara daha yaptı.
  • meriç.
  • he meriç amk hayvan gibi yaşıyorsunuz insan görünce meriç.
  • safsataları ve kendi çıkarımlarını bilimsel veri olarak kabul eden yazarlar tarafından bilimsel verilerin yerine safsata peşinde koştuğu söylenen yazar.

bir lafa bakarım laf mı diye, bir adama bakarım adam mı diye.
  • üstte ki yazar erkeklerle çıkarken parasının hesabını yaptığını söyledi ben de doğal olarak hesabı kastederek "ne kadar?" dedim.
  • isteyene mesajlaşmayı göstere bilirim. söz konusu başlıktaki entry alıntılamadım bile kendisi erkeklerle takılırken hesap yaparım sanane dedi ben de hesabı ima ederek "ne kadar?" dedim aman diyim beyler hani bir şey zoruna gidince bu beni taciz etti bu bana tecavüz etti diye iftira atan kadınlar var ya üstteki arkadaş tam olarak onlardan. tabi toplumda erkek milleti algısı var lince müsait bir ortam.
  • üstteki yazar hala suç işliyor kendisine durup dururken ne kadar demedim. kendisi erkeklerin parasının hesabını yaptığını söyledi ben de hesabı merak edip ne kadar dedim. sonra tabi ay beni taciz etti moduna girdi.
  • kendisinin yazdığı mesajları burada yayınlarsam yayınlamak ayrı suç içerik ayrı suç olur.