şükela:  tümü | bugün
  • giderek içindeki yazıları artan kıyafet etiketlerinin artık bir roman, bir hikaye kıvamına gelmesidir. arkalı önlü 4 yaprak etiket mi olur aq.

hayır ne yazıyorlar bu kadar anlamadım. yazmayı bırak bu etiketleri ciddi ciddi oturup okuyan insan var mı onu da bilmiyorum. insanın orasına burasına batıyor bu etiketler giyince. kesmek lazım.
  • orhun kitabeleri yazilmis olmasi muhtemeldir.
    suphesiz ki onlar etiketleri bizi kasindirsin diye yaratmis.
  • küreselleşen markalardan sebep olduğunu düşündüğüm olay. adamlar her ülkeye aynı ürünü satıyor, haliyle dil sayısı artıyor.
  • etiketler üzerindeki dil seçeneklerinin artması yanı sıra, tüketici haklarından doğabilecek herhangi bir suçlama karşısında "biz uyarmıştık" savunmasını ellerinde tutabilmek için alınan tedbir.
  • son zamanlarda abarttıklarını düşünüyorum. kesmeyince ayrı rahatsız ediyor kesince ayrı.
  • lan oğlum 10 liraya t-shirt satıyorsun, kimden korkuyorsun bu kadar! yok 50 derece, yok ters çevirin, yok yarısı keten diğer yarısı pamuk..
    ben bunu kullanıp* 1 yaz dönemi, sonra cam bezi olarak kullanıyorum. yapmayın sayın textil üreticileri böbreğimin üstünü kedi tırmalıyor sandım bugün.
  • genelde ilk sayfada bırakıyorum ben ya. sonunu bilen varsa söylesin.