• bazı orospu çocuklarını tanımlamaya kelimeler yetmiyor.

ben ruhum acımadan o fotoğrafa bakamıyorum bile lan. o yazıyı nasıl yazabildin?
  • bu fotoğraf vicdanları en çok sızlatan anlardan birisine aittir. bunun üzerinden espri yapmak vicdansızlığın dibidir.
  • yaşayacak vatani olan, ama yatacak yeri olmayan yazarları gülümseten ceset.

suriyelileri sev yada sevme bir çocuk cesedini gördüğünde için acımıyorsa, çocuklara tecavüz edildiğinde de için acımıyordur.
    ıki ayağı var diye herkese insan dememek lazım işte.
  • küfür edeceğim
    ama sabaha kadar etsem içim soğumayacak.
  • ama bu osonfoh mozoh.
    gerizekalı. söylediğin iyi oldu. alın o mizahınızı götünüze sokun.

belki de bunu yazan, senin arkadaşın, oğlun, sevgilin...

ve sen bunu bilmiyorsun.

umarım bunu yazanın benimle her hangi bir bağı yoktur. lütfen olmasın.
  • bir zamanlar kimsenin tamamen kötü olamayacağını düşünürdüm. mutlaka insanları kötülük yapmaya iten bir şeyler vardır diye düşünürdüm.

artik, uzun zamandır biliyorum ki saf kötü insanlar var.

bunu anladıktan sonra artık eskisi kadar kırılmamaya başladım.
  • o çocuğun fotoğrafını gördüğümde oğlum da 4 yaşındaydı. günlerce kendime gelemedim. hala bu bitmek bilmez suriyeli muhabbetlerinde ilk aklıma aylan bebek gelir.
    ulan yaşanacak tek bir hayat varken ne sikim sonik işler dönüyor bu dünyada.
    tanım: bu fotoğraf üzerinden komiklik yapan oksijen israfı bir yaratığın sıçmığı
  • bunu yapan katıksız o. çocuğudur.
    ırkı dini dili ne olursa olsun hiçbir çocuk ölmesin.
    hiçbir insan bu kadar kalpsiz olamaz.

bu twett suriyelilerin hala ülkelerine dönmemiş olmalarına karşı artan tepkilerden dolayı gaz almaya yönelik atılmış bir twett olabilir.
    suriyeli mülteciler ne vandallık yapıp bu ülkenin vatandaşlarını öldürsünler küçük çocuklara cinsel tacizde bulunsunlar ne de çocuklarının cesedi karaya vursun sağ olsunlar var olsunlar ama yerlerinde vatanlarında olsunlar. onların yeri kendi topraklarıdır. hani şu bayramlarda gittikleri topraklar...
    hani biz kurtuluş savaşında biraz da cihad anlayışıyla mücadele verip şehit olurken dalgasına bakan insanların yaşadığı topraklar ışte onların yeri orasıdır.
    konuya dönecek olursak hiçbir çocuk ölmesin mekanın cennet olsun çocuk...
  • dünyanın en acı fotoğraflarından birisi ile yapılan büyük terbiyesizliktir...

dünya çok kötü bir yer çok...
  • 3-5 beğeni almak için ruhunu satar bu şerefsizler.
hesabın var mı? giriş yap