• olması gerekendir. zihinlerde ki yemeği kadın yapar algısını yıkmaya yönelik bir harekettir.
  • öğrencilik yıllarımda yemek yapma konusunda nirvana yaptığımdan çok sık gerçekleştirdiğim eylemdir. çok güzel kafa dağıtıp, eğleniyorum. bir nevi terapi benim için. insanın kendisi için hazırlayıp tükettiği yemek en lezzetlisi oluyor ya da bana öyle geliyor sözlük bilemedim..
  • normal şeyleri ne kadar da abartır olduk. biyolojik olmayan şeyleri yapmayı sadece tek bir cinsiyet için normal karşılar olduk.
    her hangi bir işin durumun cinsiyeti yoktur çıkarın at gözlüklerinizi
  • yaptığı hoş bir jestse bu inceliğinin karşılığını hem mental olarak bulur hem de fiziksel olarak.
  • sevgilimdir. kendisi navegan olmasına rağmen benim için muhteşem vegan yemekler yapar, yaratır, veganize eder. seviyorum.
  • kenardan:

yemek değil de salata yapan erkek olarak dahil olmayı planladığım güruh.

tabii daha dahlim gerçekleşmedi. planlıyorum henüz. salata bu öyle şakaya gelmez. her şey plana dahil olmalı ve saat gibi işlemeli. en ufak bir hata her şeyi mahvedebilir çünkü. salatanın o eşsiz büyüleyici lezzeti karşısında ayakları yerden kesilen kız arkadaş orgaz... öhm şey yani beğenmesi mühim diyorum.

planlama en önemli aşamadır arkadaşlar. plansız bir insan balkonsuz eve benzer. iyi bir planı olmayan her proje batmaya mahkumdur, plan girmeyen eve doktor girer. planlanmamış bir salata asla gerçek bir salata değildir. iyi salata yapmanın ilk adımı gerçek bir oyun planına sahip olmaktır. üzerine sakince kafa yorup bir plan oluşturduğumda salatamı yapıp servis edeceğimden kimsenin şüphesi olmasın.

tamam lan biz de biliyoruz salatanın planı falan olmayacağını.. sevgilim yok diyemedim işte amk.
  • yemek yapmayı sevmeyen biri olarak, yakın gelecekte erkek arkadaşım olması muhtemel kişi.
  • yemek yapmak ve erkek. bu iki kelimenin yan yana gelmesi ve gözümüzde bu kadar büyütmemiz. ne zamandır gündemde. sıkılmıyor muyuz eylemlere cinsiyet yüklemekten ve tabulaştırmaktan. bana gına geldi de.
  • sarın sarmalayın. ulan bir tek sizin mi kalbinize giden yol midenizden geçiyor?
  • nasıl bir his ve yemeğin tadının nasıl olduğunu ona sormak lazım.
hesabın var mı? giriş yap