• muhtemelen o kız, aldığı havayla diğer bütün erkekleri kendisini kesiyor zannedecek ve müthiş bir ego bombasına dönüşecektir. yapmayın beyler, bu bombaları siz kuruyorsunuz.
  • "tipsizler ölsün, hepsini kıtır kıtır keselim" cümlesindeki şekilde algıladığım kesmek. içimdeki vahşet bu gün yine pek aktif.*
  • peki ya o da aynı niyetle sizi kesiyorsa. ...badumtss...
  • çok nefis bir tespit.
    aylardır bu kadar nitelikli bir tespit okumamıştım.ciddiyim.

bu davranış biçimi farklı erkekler/toplumlarda "standartları düşürürsem daha çok kadınla sevişebilirim" düşüncesiyle hayat bulmaktadır.

daha açık izah edersem, elde edilmesi daha kolay gibi gözüken kadınlara gösterilen ilgi cevapsız kalmaz ve sonu karşılıklı nefis seks ile biter.
    bu bakımdan kesinlikle altyapısı olan, mesnetleri kuvvetli ve sanıldığından çok daha fazla uygulanan/yaşanan durumdur.
  • bu hayatta çirkin olmak, fakir olmak, sosyal fobili olmak suç sayılıyor artık onu anlıyorum.

çok büyük sevap işlediğini düşünenler bir yana aldığı gazla ego bombasına dönüşecek diyenler bir yana...

sizin egolarınızla ne yapacağız peki?

sessiz sakin, çekingen ya da tipsiz diye ergenliklerinde dalga geçilen çocuklar bu kısır döngünün içerisinden çıkamadıkları gibi bir de böyle oldukları için yadırganıyorlar.

'azıcık yakınlık göstereyim yazık zaten çok yalnız'

'yüz verirsen götü tavan yapar'

inanın bu düşünce yapısı ile mağduru suçlu bulan, 'gece yarısı ne işi var' diyebilen düşünce yapısı arasında paralellikler var.
  • sonra ağlıyorsunuz bu özgüven nereden geliyor kadınlarda diye. iyilik yaptın diye kesin o kezo kendini bi halt sanmıştır. ay geçen ortamda bütün gözler üstümdeydi diye hava bassın. sende akşam banyoda elenora ile seviş
  • vay be kimseye güvenemeyeceğiz de artık. hayır zaten güvenmiyorduk da, bu nedir şimdi? artık güzel kızlar da ben masanın en çirkiniyim de o yüzden mi beni kesiyorlar acaba diye düşünebilir. çıkın işin içinden şimdi. kimseyi bir şeye ikna edemezsiniz artık.
  • gerçekten yerinde bir hareket. zaten şu instagram bilmemne yüzünden kadınların yarısı depresyonda.
  • canavar geliyor kaçalım adlı yazarın entrisini okusun herkes oçlar sizi.
hesabın var mı? giriş yap