• yağmur yağsa para isteyen siyasal islamcı kurumun yeni talebidir.

utanmazlık, arlanmazlık bunlarda.
  • newyork'taki inşaat yavaşlamışsa demek..
  • diyanet kılıcından veya makam aracından, kiralamış olduğu yatından kıssın etsin ne ediyorsa. kapik işlemez. bu pandemide kendi konu komşuma, akrabama anca yetişiyorum.
  • kızılay yanıyorum dese bir bardak su vermem.

istisnasız amasız fakatsız her ama her kurumu siyasi ve tarafgir hale getirip içini boşaltınca böyle oluyor. kimseye güvenimiz kalmadı.
  • kızılay kaçındığı vergileri ensar'ın new york binalarını fonlayarak peşkeş çekmeyip gerektiği gibi kullansaydı geçen yıldan bu yana fakirlik ve krizden dolayı yaşanan en az 75 intihar vakası gerçekleşmezdi.

bb kampanyalarında destek veriyorum.

#zırnıkyok.
  • sivrisineğe kan veririm kızılay a vermem
  • ilk önce kendi vatandaşına yardım eli uzatması gereken yardım kuruluşu
  • filistin'e 1 tl vermem.. yesinler birbirlerini bedeviler ve israillioğulları
  • kızılayın ar-ge ekibi her olayı nasıl paraya tahvil ederim diye inanılmaz çaba sarfediyor.
    meteoroloji yağış uyarısı yapar bunlar para toplamak için sms atar.
    deprem olur bunlar kandilli den önce sms gönderir 10 tl dilenir.
    dünya sağlık örgütü daha pandemi demeden bunlar sms atıp kampanya düzenler.
    nasıl bir düzen kurmuşlarsa takdire şayan.
  • geç asalayi daha 3 sene önce barış pınarı harekatından dolayı türkiye yi kınamış bir ülke filistin.
    şu anda da doğu akdeniz'de türkiye ye karşı fransa yunanistan tarafında yer alıyor.
    hükümeti de az bir oyla iktidara gelmiş degil.
    bize düşmanlık güden bir ülkeyi destekleyene kadar gidin sincan daki esaret altındaki soydaşlarımızı destekleyin.
hesabın var mı? giriş yap