şükela:  tümü | bugün
  • edit 2: haberi yazarken baya midem bulandı. midesi hassas olanların okumasını pek tavsiye etmiyorum.

haberi okudukça beyin hücrelerine mavi ekran verdirten babadır.

olayın kısaca özeti şu: babanın adı steven pladl. 1998 yılında bi çocuğu oluyor bunun ve çocuğu evlatlık veriyorlar. çocuk 18 yaşına gelince "benim biyolojik ailem kimler acaba?" diyerek netten araştırmaya koyuluyor ve abd'nin virginia eyaletinde ailesini buluyor.

her neyse, bu kız (adı katie) buluyor ailesini ve oraya taşınıyor. derken 2 ay içinde kız hamile kalıyor ve steven'ın eşi olayı çakozluyor ve polise şikayet ediyor. şimdi muallakta olan bir konu var. bu olaya uyanan kadın, kızın biyolojik annesi mi tam emin değilim. haberde "biyolojik ailesini bulup onların yanına yerleşti" diyor ama biyolojik annenin verdiği tepki eşinden boşanmak olmuş. bu bana biraz garip geldi ama sonuçta onlar bir americans. ha bir ihtimal daha var, ben tam net anlayamadım o olayı belki de. bilemedim. neyse.

virginia eyaletinde ensest ilişkinin cezası varmış. adam serbest bırakılmış ama kız mapusta. cuma günü de duruşmaları varmış.

bu arada annesinin bacağından, 9 yaşındaki kız çocuğundan tahrik olan dinci yobaz tayfasının çok seveceği bir detay saklı bu haberde. bu olayda kızın rızası var. yobaz oçlerin en çok kullandığı bahanenin ameriganyada hayat bulması ise değişik bir ironi olsa gerek. artık içinizdeki pisliği dayandırabileceğiniz yaşanmış bir örnek mevcut.

bu da babasıyla birlikte mutlu mesut yaşayan kızın instagramı. yalnız uyarıyorum, midesi hassas olanlar bakmasın.

https://www.instagram.com/your_local_amateur

edit: haberde evlendikleri geçmiyor ama instagramdaki şu paylaşımdaki etikerlerde "just married, simple wedding" falan yazmasından yola çıktım. virginia'da ensest yasaksa bunlar başka bir yerde evlenmiştir ya da kendilerini evli kabul ediyor olabilirler. bilemedim. yazarken baya baya midem bulandı. ben en iyisi üste çakayım bi edit daha.
  • halis muhlis bir orospu çocuğunun ve çocuğunun konu olduğu haberdir. midem hassas; ne haberi okudum ne de instagram hesabına baktım.
  • (bkz: craster)
  • şimdi bu adamın yeni doğacak/doğmuş bebeği, hem kendi kızı hem de torunu mu olacak?
  • neresinden baksan iğrenç bir haber.
  • (bkz: amerikan çomarı)
    (bkz: redneck)
  • bu iğrençliği targaryenler bile yapmaz.