• kızlar için önemli olan, birisini sevmek onunla duygu dolu anlar gecirmek, heyecanlanmak gibi şeyler değildir. sadece bir sevgilisi olmasıdır. sadece bu, evet. benim sevgilim var diyebilmek. bunun için kızlar birileriyle cıkarlar starbucksa giderler, ortaköyde kumpir yerler, sinemaya giderler vs... uzar gider liste. arkadaş ortamlarında birisi sevgilisini ve onunla yaptıklarını, konuştuklarını anlattığı zaman altta kalmamak, bizde böyle böyleyiz diyebilmek ve hatta sevgilisi olmayan arkadaşlarına sevgilim var yiyip içip geziyoruz çokta mutluyuz havası atmak için flört ederler.

ha unutmadan, bunlar aynı zamanda elif şafak, ayşe kulin ve canan tan gibi yazarları okuyan kızlardır ayrıca. birde şu ugg denen zımbırtıyı da bunlar giyerler.

(bkz: istisnalar kaideyi bozmaz tabi aq)

zöe : zoruna mı gitti bitch.
  • kızlar hakkında ne kadar az gerçek bilinirse o kadar sağlam ilişkiler yürütülür. bu yüzden bilinmesi gereken gerçekler yoktur. zaten 'yüzleridir'den sonrasını okumadım. bence kimse okumasın. çok değerli görüşler ve gerçekler vardır falan.
  • genellemelere dahil olmaktan hoşlanmadıklarını bilsek yeterli olur.
  • alayı ilgi hastasıdır. bunu suçlama maksadıyla söylemiyorum, fakat gerçek bu. sevdiğiniz kızın size yakın davranmasını hemen anlamak istediğiniz anlama çekmeyin, zira kendileri sizin ilginizi seviyor olabilir, hatta bu gayet yüksek bir ihtimaldir. tam olarak ayırt edebilmek biraz orospuluk istiyor çok affedersiniz.
  • amları vardır. benim gördüklerimde vardı yani.
  • bi numaraları olmamalarına rağmen götlerinin dibinden ayrılmayacak olmanızdır. o sebepten sonunda kısa devre yaşamaktansa anlam vermeyi boş verip kafanıza göre takılmak daha iyi bir seçenektir.
  • eger size gerçekten değer veriyorsa dünyanın en şanslı insanıymışsınız gibi hissetmenizi sağlayabilir, üzüyorsa kendisi bile bilmese de sizi yeteri kadar sevmiyor demektir.
  • bıyıksız kız yoktur. bıyıklarını almayan kız vardır
  • insan oldukları.
  • kızlar ile ilgili ne kadar çok gerçek bilirseniz onlar da o kadar farklı taktik dener, en iyisi bildiğiniz gerçekleri bilmiyormuş gibi davranmak.
hesabın var mı? giriş yap