• önce ilgileniyor gibi yapıp kızın dikkatini çekin, kız ondan hoşlandığınızı sansın.
    sonra kendinizi geri çekin, kızı çok sallamıyormuş gibi yapın. ama dozunu iyi ayarlayın kız tümden elden kaçmasın.
    sonra kız "ay bu benden hoşlanıyor mu hoşlanmıyor mu, ay aslında fena çocuk da değil..." derken derken fark etmeden kendini size kaptırmış olacak. *
  • hayatınızda ondan başkası olmadığına ve hayatınıza girmesi durumunda ondan başkasının hayatınızda olmayacağına önce kendiniz inanın, sonra o'nu inandırın. başka bi bok yapmasanız da olur.

ben öyle yaptım ve mutluyum. başkası umrumda değil.

kadınlar kendini et olarak gören erkeğe, yolunacak kaz olarak gördüğü erkeğe aşık olmazlar.
  • geç saatte biten buluşmadan sonra eve bırakmayı teklif edin, kabul etmezse (ki etmez muhtemelen) eve sağ salim gidip gitmediğini sorun. bunları yaptığınızda karşıdakini aşık edemezsiniz evet, ama yapmadığınızda daha çok uğraşırsınız. azcık düşünceli olun, mesele o.
  • (bkz: kasayı yan yatırmak)

can sıkıntısından bütün başlığı okuduğuma inanamıyorum. özet geç piç :bir tane ile işe yarar taktik yok cıks.
  • nice yuvalar kuruldu bununla:
    (bkz: merhaba hangi mp3'leri seversin msn var mı)
  • liseye kadar çok yakışıklı olun,düzgün giyinin. 6 packlariniz çıksın ,squat çalışın kestaneniz de çıkık gözüksün. cemal süreya şiirleri ezberleyin, basketbol takımında oynayın, gitar çalıp akdeniz akşamları haricinde düzgün 3-5 şarkı söyleyin, ona gıcık davranın, görmezden gelin, size uyuz olsun. ilgi göstermediğiniz için size karşı ilgisi ve düşüncesi daha çok yoğunlaşacaktır sonrasında iyice aşık olacaktır.

üniversitede araba edinip ister salaş, ister bohem, ister lüks değişik mekanlar gezemiyorsanız sıçtınız, işiniz zor.

askerlik sonrasında ev - araba sahip olup, o kendi işyerindeki kızlarla kıskançlıktan doğan sebeplerden kavga edip istifasını bastığında rahat rahat tek maaşla kaygısız yaşayıp, yazın güzel mekanlarda tatil yapabilecek, üzerine bir yada iki çocuğuna bakabilecek durumda iseniz , ayrıca göt göbeğinize dikkat etmenize gerek yoktur, dünyanın en yakışıklı , anlayışlı, sevecen, karizmatik erkeğisiniz. tebrikler...
  • 22 senedir o merkezli hayat kurmak sanırdım. salakmışım sanırım.
  • güzel bakmayı öğrenmek.
  • aşık etmeye çalışmamak.
hesabın var mı? giriş yap