• 1.84 boyunda bir erkeğim.

bu başlık 1.70 için açılınca sesimi çıkarmadım, çünkü arada bayağı bir fark vardı.
    sonra sınırı 1.75'e çıkardılar, yine sesimi çıkarmadım çünkü 1.75'den de uzundum.
    o da yetmedi, çıtayı daha da yükseltip 1.80'e çıkardılar. tedirgin oldum ama yine sesimi çıkarmadım, çünkü 1.80'den kısa değildim.

çıtayı 1.85'e çıkardıklarında ise çevremde benim için sesini çıkaracak kimse kalmamıştı.
  • çok acıyorum lan böyle insanlara. kadınların boy ile erkek seçeceğini düşünüyorlar, bir de bundan gurur duyuyorlar. tamam güzel bir nitelik (gerçi tipin kayıksa çok da bir espirisi kalmıyor) tabii ki seçebilir ama sadece buna bağlı seçim yapacak kadından bir cacık olmaz. bununla gurur duyan erkekten 2 kere cacık olmaz. gurur duyman anlamsız, çünkü o özelliği sen kazanmadın. aynı kısa boylu olmayı o erkeğin kazanmadığı gibi.

yazanların çoğu da erkek. kadınları güzelliklerine göre klasifiye ettiklerinden ve kadın-erkek doğasını bilmediklerinden kendilerinin de öyle seçileceğine inanıyorlar. boy tamam da tipini dilenci görse kaçar ama iş oraya gelince "eee erkekte tip önemli değil ki" oluyor. oysa ki "kadın, erkeğin temsil ettiklerine aşık olur." sen 185+ olup kendini geliştirememiş, konuşmasını bilmeyen ezik bir adamsan, bütün gün evde dota oynuyorsan zaten erkeklerin %80ni gibi görünmez durumdasın. evet boy ile başta biraz ilgi çekeceksin fakat kadın seninle konuştuktan 10 dk sonra "hadi canıms bye" diyecek.

bırak türkiye'yi ekşide bile 185+ olup şimdiye kadar hiç seks yapmamış(hadi parasız diyelim), sevgili yapmayı 2 hafta bir kadının elinden tutmak sanan bir guruh var.

velhasıl kelam bu boyda olup, düzgün karakterde bir erkek bununla zaten övünmez. övünen gençler sizi de kötü bir gelecek bekliyor ve bu gelecekte kadınlar yok.
  • biz nasil koca memeli kizlara ilgi gösteriyorsak onlarda uzun boylu kekolara ilgi gösteriyor yapcak birsey yok
  • 1.90ım ama yine ilgi görmüyorum olay boy değil arkadaşlar. neyse

t: sözlüğün amacı dışında kullanıldığı bi başlık daha

he bir de görsel
  • çok iyi. böylece 1.85 altındakiler, kafayı fiziksel özelliklere takanlardan arınmış olurlar. 1.85 üzerindekiler tehlikede. böyle bir kızla evlenseniz, 35'inde botoksa başlar, güzellik merkezlerinden çıkmaz, beli tutulup eğik yürüse belinin ağrısını kafaya takmaz da eğilince boyu kısaldı diye krize girer. zaten ciltleri de makyajdan çabuk bozulduğu için erken ve aniden yaşlanırlar, aynaları kırabilirler. ilgi göstermiyorlarsa güvendesiniz.
  • dünyanın en uzun insanlarının olduğu hollanda'da bile ülkenin ortalama boyu erkekler için 183. neyin kafasını yaşıyorsunuz siz? okullar açılsa da şu tarz başlıklar biraz azalsa..
  • uzun süre yurtdışında yaşadım.. insanlar birlikteliği fiziksel görünüm veya ideolojik görüşte aramıyor.. kız-erkek farketmeksizin kısa-uzun, şişman-zayıf, yaşı büyük-küçük vb...farklı dinlere, siyasi görüşlere mensup kişilerin nasıl mutlu olduğunu gördüm. iki tane embesilin piyasa oluşturmak için açtığı bu tür başlıklara itibar etmeyin....sırf dış görünüşe göre ilgi gösterene ya kaşar ya da piç denir. kaynak tdk
  • gösteriyorlar olum üzülmeyin. boyu uzun olanın show yapmak için açtığı başlıklar bunlar.
  • çok ta şeyinize takmayın dediğim başlıktır.. 180'im boyuma posuma vs bakmıyorlar.. ne zaman neye bakacakları hiç belli değil.. araba kullanışımdan tahrik olanı da gördüm, sigara içişimden tahrik olanı da gördüm.. dürüst oluşumdan tahrik olurmuş gibi yapıp, "bu çok dürüst, ben biraz ahlaksız istiyorum" moduna gireni de gördüm.

"sen çok dürüst ve yakışıklı bir adamsın, sana hayır diyecek kız tanımıyorum" deyip kendisi hayır diyenlerde gördüm.

bla bla bla binlerce sayarım..

yani bakmayın siz onlara, kendinizi geliştirecek şeyler ile ilgilenin.. boş adam olmayın yeter.. donanımlı olursanız bir gün değecek biri karşınıza çıktığında iki kelam edebilirsiniz..
  • bunu diyecek kızın boyunun en az 1.72 falan olması lazım, (bkz: hobbit) gibi olup böyle düşünüyorsa o kızdan kaçın, en az bir o kadar da yerin altında vardır.!
hesabın var mı? giriş yap