• gerizekalı hayvan senin baban abin yok mu diye çığlıklar atarak ortamdan hızla uzaklaştığım durumlardır.
  • biraz uzun boylu ve sakalli bir turk vatandasi olarak cin'de basima gelen durum. hatta bir iki kere de degil, hemen hemen bir 15-20 kere olmustur toplamda kaldigim 1 ay icersinde.

velhasil imkansiz bir durum degildir, cevresel kosullara gore gayet de gerceklesebilir. ha sonra ulkeye donup tavan yapmis egonun kademeli olarak dusmesi hikayesi var bir de ama o tatsiz detaylara girmeyelim simdi...
  • her iki cins için de bana göre kalitelisi, zeka içereni makbuldür. yüzde hafif bir tebessüm belirir.
  • negatif laf atanları da vardır.
    geçtiğimiz aylarda evime doğru yürürken yanımdan geçen ve yaşıtım olmayan "ergen" diyebileceğimiz iki adet dişi kişisi saçlarıma bakarak (saçlarım uzun) şu cümleleri sarfetmişlerdir:

x ergeni: saçlarını gördün mü adamın?
    y ergeni: ıyy evet gördüm iğrenç
    x ergeni: evet hahahahaha

duymayacağımı sandılar herhalde, hayatımda duyduğum en anlamsız konuşmaya şahit oldum böylece.
  • şimdi...

güzel, alımlı, bakımlı bir hanımefendi laf atsa, muhtemelen bir ay ağız kulaklarda dolaşılır, rüyalar coşar.

laf atan hatun kişi ayının elbiseli hali olsa, nefret dolar kalpler.

eğer durum böyle ise, er kişi bu başlık altında düşünmeden edemiyor:

senaryolarda kadın yerine erkek, erkek yerine kadını koyduğumuzda aynı sonuca gidebiliyor muyuz?
  • lise 1'de arkadaşımı görmek için gittiğim okulda 5 kişilik kız grubu tarafından başıma gelmesi üzerine devam eden 1 yıl içinde kızların 2'siyle sevgili olduğum durum. çok demokratik bir uygulama bence, onların da hakkı.
  • erkekler tarafından çoğu zaman umursanmayan ya da kötü karşılanmayandır.

ayrıca bence çok sıradan bir olaydır, erkekler erkeklere kadınlar kadınlara laf atıyorken erkeklerin kadınlara veya kadınların erkeklere laf atması fazlası ile sıradan ve heyecansız.
  • erkekler tarafından taciz değil iltifat olarak algılanır.
hesabın var mı? giriş yap