• gelin bir şey anlatacağım. güzel kadınlara ulaşmak istiyorsunuz ve onları yatağa atmak istiyorsunuz, biliyorum. sorun şu ki, kadınlar da güçlü erkeklerden hoşlanıyor. kadınların kapısında köpeklik yapmayın fazla. yedek kulübesinde takılmak yerine başka bir kız bulmaya çalışın. fahişe ruhlu kadınların ayaklarının altına paspas etmeyin erkeklik onurunuzu. tabii varsa öyle bir onur.

doğuştan şanslı değilseniz zaten, yani tipiniz yoksa ve refah düzeyi iyi bir ailede dünyaya gelmediyseniz, güzel kızları elde etmeniz çok zor.
  • erkeğin kendisini yedekte tuttuğunu farkedip kısasa geçme durumudur
  • devrin değiştiğini gösteren hadise. eskiden erkekler harem kurarmış şimdi kadınlar kuruyor..
  • çağımızın vebası sosyal medya sayesinde genç semih olmadı, oyuna sonradan katkı veren cenk tosun, o da olmadı tüm yeteneksizliğime rağmen şampiyonlukta payı olan umut bulut gibi, ben de bu yedek kategorisindeyim. o yüzden söz hakkı benim.

bak sadece instagram açısından söylüyorum. bana cıbıldak fotosunu gönderen de dahil, kızlar sevgili yaptıktan sonra beni instagramdan engellemiyor. sevgili yapıp ikinciyi bulmalarına rağmen ben hep varım.

orana vursam sadece yüzde 10 derim. o kızlar engelliyorlar direkt. ki bu kişiler genelde yaşı daha olgun olan insanlar. hani birini bulduk yeter, diğerleri de yararlansın diyen iyi niyetli kızlar.

diğerleriyse ne yılan ama. arkadaş buluştuk sevişmemize ramak kaldı, kızın son iki aydır sevgilisi var arada görüyorum ama ses etmiyorum.

geçen de bir kızı fark ettim. ince ince yürüsem koşacak biliyorum. ben kuzeni kardeşi beklerken meğerse yıllardır çıktığı sevgilisi varmış. o çocuk sevgilisiymiş vay be.

ama dedim ya orana vursakyüzde 10 diye. işte o kızlar çok güzel karakterli, kafa dengi kızlardı be.
    görmüş geçirmiş tiplerdi, bir erkeği on saniyede tanıyan tiplerdi, öyle gereksiz soğukluk yapmayan tiplerdi, niyetlerini belli eden tiplerdi. yarın gel başla diyenlerdi.

onları sevin orospu çocukları. değerini bilin onların. bu devirde öyleleri bulunmuyor. buradan kendilerine saygılarımı sunuyorum. azıcık umudum kaldıysa sayenizdedir. mutluluğu hakeden gerçek kızlar sizsiniz. o çarpı bacaklar değil.
  • one of me
  • asıl durum, kanımca, kızlar bir çok erkeği yedekte tutmuyor bir çok erkek kendi hür iradeleri ile yedekte duruyor.
  • 90 ve sonrası doğumlu kızlardır. eskilerinin kıymetini de biz bilemedik, gerçi çoğu da evlendi artık.
  • "kadınlar maymun gibidir, bir dalı tutmadan öbür dalı bırakmazlar" örneği ile açıklanmaya çalışılmış bir kadın davranış karakteristiği varsayımı.
  • benim tahminim pekte zor olmayan onlarında aynı şekilde bizim gibi düşünüyor olması.
    yani kadınların yedekte varsa erkeklerin zaten var gibisinden.
hesabın var mı? giriş yap