• "basit kadın; güzel olmayı zeki olmaya tercih eder. çünkü basit erkekte zekayı anlayacak kafa değil, güzelliği görecek göz vardır" demiş çehov.

arz-talep meselesi der geçerim, basit erkeklerin çoğalması ile zeki kadınlar yerlerini yavaş yavaş basit kadınlara bırakmıştır..

"meme, popo, erotizm" üçlüsü ile nirvanaya çıkmak isteyen kadın şüphesiz güzel bir sanat eseri olabilir, bakmaya doyulmaz bir güzellik ifa edebilir.
    fakat bazıları vardır ki görmeden ve dokunmadan senin kafana sahip olduğu güzelliği nakşedecek özelliklere sahiptir.
    şüphesiz ki bu ikisi arasındaki fark, anlayan adam için büyük nimettir.
  • vallahi hiçbir iddiam yokken dahi beni sinir etti bu başlık. siz kimlerle vakit geçiyorsunuz bilmem.
    tutup beni tanımamışsınız gibi saçma bir cümle hiç etmem, haddim değil. kibir kusmam. ama gerçekten zeki,görgülü kadınlar belki de size bakmıyordur bunu da düşündünüz mü hiç? genelleme yapmayınız efendim. siz zararlı çıkarsınız:)
  • zekadan ancak zeki biri etkilenir çünkü.
  • --- spoiler ---

ben bakış açısıyla kelimeleriyle sorunlara farklı çözüm önerileri ve yaşam tarzıyla farklı olan kızları daha çok seviyorum
    --- spoiler ---

(bkz: lassie bize bir şey anlatmaya çalışıyor)
  • geçenlerde karşılaştığım durum. sonra zekasıyla beni etkileyen olgun bir beye vurdurdum kurtuldum. mutluluğun formülü çok açık..
  • zekasıyla etkileyebilecek kadınlar, her önüne gelenle takılmadığı için size denk gelmemiştir. zeki bir kızın böyle başlıklar açan biriyle ne işi olabilir ki?
  • bir gün ya sadece bir gün kadınların,kızların ve erkeklerin bilmem ne olmaması,yapmaması ya da yapamamasıyla başlayan başlık görmek istemiyorum. bir gün ya
  • ancak güzel kadın zekasıyla etkileyebilir, bunu unutmayın.
  • kızların, erkekleri hayal kırıklığına uğrattığı durumlardan bir tanesi daha. bitmiyor, bitmeyecek...

kızlar zekasıyla etkiler etkiler de sen güzel olanı zeki olana tercih edersin. hatta büyük memeliyi de hem zeki hem güzel olana. sonra da gelip burada yakınırsın "kozlor zokosoylo otkoloyomoyo." diye. (bkz: erkek mağduriyeti) sen zekası olana bakmıyorsun ki, senin kafa başka yerlerde. garibim seni zekasıyla etkileyememiş ne yapsın bir de havada on saniye durup uçsun mu?
    kendi ilkel seçimlerinizin suçlusu olarak kadınları görmeyin bare. zira gerçekten sinir bozucu olup insan çıldırtıyorsunuz.
  • isterse allame-i cihan olsunlar, şu coğrafyada erkeklere dış görünüş olarak hitap etmiyorlarsa geçmiş olsun. hele kilo fazlası durumu varsa, duble geçmiş olsun.

bir ürün olarak algılanmaktan asla kurtulamayan kadınlar, kadınlarımız...
hesabın var mı? giriş yap