• vay amk. foto

"kocaeli'de toplanan bir grup, başbakan recep tayyip erdoğan'ın öğrenci evlerine ilişkin açıklamalarına destek verdi"

haber

biz hala oturuyoruz.

"son 5 yılda; 6198 kadın öldürüldü, 4463 kadına tecavüz edildi, 9724 çocuk tacize uğradı. ve hiçbiri denetlenmek istenilen o evlerde olmadı.."

şunu eylemcilere anlatmaya çalışsan ne derler acaba.

ayrıca, biber gazı kullanılmayan eylemdir. göt kılları muaf.
  • kızsız erkekli yapılarak mesaj verilmek istenmiştir.
  • zorla kızlı erkekli evlerde oturtulan mağdur insanların haykırışına sahne olan eylem.
  • "kız erkek karşık ev istemiyoruz" (karışık demek istemişlerdir herhalde), "halkın %67'si kızlı erkekli eve karşı", "başbakanın destekçiyiz" dövizleri taşımakta olan birkaç adamdan oluşan eylem.
    ayrıca;
    1. kızlı-erkekli eve karşıysan kalmayabilirsin. "kızlı-erkekli kalınacak" diye bir kural yok. kalanlar kendi kararlarını verebilecek yaşta insanlar, zaten oranlamaya vurursan da kızlı-erkekli kalan binde birdir.

2. halkın %67'si oranlamasını nasıl buldunuz? ben de halktanım, bana soran olmadı. önümüzdeki seçimlerle, kızlı-erkekli kalmayla, vs. ile ilgili sürekli bir halk istatistiği veriliyor ama hiçbirinin örneklemine dahil olamadım henüz.

3. başbakanın destekçisi olmadığınız bir konu yok elhamdülillah. adam her söylediğini kabul ettiriyor isteyene.
  • insan hakları savunucuları derneği olduğunu öğrendim. vay amk.

bunlar insan hakkını savunuyorsa, doğrunun yanlış olduğu dünya oluşmuş, kıyamet de gelmiştir.

deccal de eli kulağında; bekleyin..
  • ben bu eylemdeki %67 oranına takıldım.
    zira bu oranın çok daha yüksek olduğuna inanıyorum. %85 ve üstü diye tahmin ederim.

tabi ki bu oranın hiç bir anlamı yok.
    o %67 yaşamasın kızlı erkekli evlerde, başkalarından onlara ne amk!
  • yanan tekel binasının önünde yapılması da ayrı bir ironi olmuş, yakmayı iyi bilirler zira.
    amk birkaç çapulcu bunlar, izmit'in yüz karaları... evlerini 2 katı kiraya öğrenciye itelemeyi bilirler.
hesabın var mı? giriş yap