• 17-25 aralık sürecindeki sahte ses kayıtlarını kim yaptı?
    -fetö
    nerede yapıldı?
    -abd ve kanada

peki bu sahte ses kayıtlarını o zaman “gerçek” diye kim yaydı?
    -kemal kılıçdaroğlu

acaba şimdi mi onların sahte olduğu aklına geldi kılıçdaroğlu’nun? bunlar kesin bir haltlar yedi ve yakında da kokusu çıkar yoksa bu kadar tutuşmazlardı.

geç gelen itiraftır.
  • doğru kesit burası olmalı.
    https://streamable.com/xwbcc6

(bkz: trollere geçit vermeyelim) bir troll ağlıyor, gözleri yaşlı.

t: şaşkınlıktan ve korkudan ne yapacağını bilmeyen bir yazarın başını sonunu kestiği 7 saniyelik videoyla kurnazlık yapmaya çalışması.

edit: başlığı troll kanalına atabilirsiniz değerli suserlar. bu troller seri eksilemeye başlamış.
  • konuşmanın öncesi var mı? yok.

konuşmanın devamı var mı? yok.

kesilmiş bir video ve tam olarak ne hakkında konuştukları bile belli olmayan bir kesitle algı kasılıyor mu? evet.

ak dostlar algı yönetimi birimine hoş geldiniz.
  • (bkz: geliyor gelmekte olan)
    eğer pensilvanya ve kandilden ayrı ayrı görüntüler gelirse seyreyle sen gümbürtüyü.
  • ben inandım. geri zekalı olduğum için başı sonu olmayan video beni ikna etti. böyle ilkokul bebesi seviyesinde algılara hemen kanıyorum ne yapayım. kılışdara oy yok.

edit: imla.
  • öyle söylemiyor, 17-25 sürecinde a haber kılıçdar ın fake videosunu yapıp bakın isteyince yapılabiliyor diye göstermişti. kastettiği video kendi videosudur.
  • çakma goebbels beslemesi aktroller tarafından yapılmaya çalışılan sahte algı.

17-25 aralık kayıtları yalandır demiyor. fetöcülerin kendisi hakkında hazırladıkları sahte ses kaydıyla alakalı konuşuyor.
  • (bkz: #151971797) bunun algoritmasi kadar komik bence , ayni mantik; benim fikrimi destekliyorsa troll degil, desteklemiyorsa troll. video bagimsiz benimki sahte, onlar fake idi, onlarinki fake ise benimki gercek, ben kimim…

edit: iddia makami iddiasini ispatlamakla mukelleftir, ispatlayamaz ise iftira sucu islemektedir.
  • 17-25 aralık kayıtları polis tarafından toplanmış eşşşşşşşşşek gibi gerçek kayıtlardır.
    aktroll denen alçakların net şekilde ilk açığa çıkışlarıdır aynı zamanda.
    o dönemde işi sulandırmak için bahçeli’nin de kürsü konuşmasını kesip (başkasının söylediği bir sözü kendi aktarırken) bakın ne kadar kolay montaj yapmak diye yaymışlardı.
    17-25 aralık kayıtlarını dinleyin gençler. erdoğan ailesini tanıyın. bu da vesile olsun.
  • yalan haber, tapeler sahte demiyor, "bana da deepfake video yapip konusturmuslardi 17-25 aralık olaylarında" manasına gelen bir sey söylüyor.
hesabın var mı? giriş yap