• doğumgünü badisidir.

hediyesini de veremedik bak.
  • cuma günü itibariyle italya yolcusudur. iyi yolculuklar dilemeden önce kendisinden taleplerimi 5 mb'lık bir word dosyası olarak listeledim.

o değil de o kadar başının etini yedik yok mu güzel arkadaşın diye, meğerse 86'lık çıtır arkadaşı varmış da benden gizliyormuş. italyan erkekleri götürsün seni e mi**.
  • badem gözlü bir akademik hayatzededir bu hatun kisi. konuskanlığı ile en cok kaynasandir, öberiz.
  • zirvede tanıştığımız ilk 10 dk.dan sonra, içtenliği ve gülen yüzüyle akşamıma sıcaklık katmış kişidir.

ayrıca doğumgünü çocuğudur. gülen yüzü solmasındır.
  • nice mutlu senelere diledigim, gulumsemesi ile sizi ister istemez gulumseten liseli sari$in citir yazar*. bizim ona armagan vermemiz gerekirken o tum sozluk izmir'e dostlugunu armagan etmi$tir... iyi ki dogmu$tur!

edit: kotu gidiyor dedigi $ansi artik adam olsun, yamuk yapmasin ona!! bir de msn i hacklenmesin artik pls ltf t$k!
  • midyeden, biradan, hayattan soğutmuş insan. her an sol yanımdan çıkacak gibi:

--- spoiler ---

k- onu yemeee
    a- neden?
    k- onun içinde şunlar şunlar var!
    a- hass... harbi mi? tamam yemiyorum

başka bir gün

k- onu yemeee
    a- bunu neden yemeğeyim yahu?
    k- onda şunlar şunlar var. hatta üstündekiler kurt, börtü, böceee
    a- hangisi şunlar mı?
    k- evet
    a- parç parç par.. (ağız şapırtı efeği)
    k- aaa
    a- yaaa

--- spoiler ---
  • kleonis tarihin bilinen gerçek en eski savaşında esas oğlanın sevgilisidir. uğruna çok şey yapılabilecek kadınlardandır. narindir , güçlüdür... kan, ölüm , vahşet, pislik içerisinde bir adamın yüreğini titretebilecek, aklına güzel bir çiçek kokusunun gelmesini sağlayabilecek , merhamet kelimesinin anlamının o adamın kalbinde kalmasını sağlayabilecek tek varlıktır.

not: nickin anlamı nedir meraklılarına özel girilmiş entrydir. yormayın beni bir daha, bu kadar şey her seferinde söylenmez ki...
  • suda yüzen köpüktü... sarılı mavili 3 katlı... ama şu aralar havuz kenarından bakıyor mahsun mahsun... *
  • zirve boyunca kafa şişirdiklerim arasında. topu topu 3 bira** içmeme rağmen akşamdan aklımda pek bişey kalmamış ama bi bilet, bi iptal, bi myair, bi de banka içeren bir olay için kendisini pek çok tebrik ettiğimi hatırlıyorum. yine olsa yine tebrik ederim nedir yani.
  • call center gazisi, deniz dibi uzmanı, dalgıcı, dalgıç arayanı, deniz üstü eğitmeni ve cankurtaranı, yeme içme mekanları gurusu... e daha ne olsun... (bkz: yok artık lebron james)
hesabın var mı? giriş yap