• bu oyun bana internetin göt deliği gibi geliyor ya
  • 15 yıl önce bırakmıştım, geçen bir daha baktım, türklerden başka oyuncusu olmayan ama fiyatları euro bazında olan, binlerce tl vermiyorsan bir çacık olamadığın, her yerin farmer dolduğu kimsenin tek başına czye çıkmadığı oldukça düşük profilli oyuncular barındıran uyduruk oyun.

uyanın la ntt içinizden geçiyor.
  • 15 yıl geçti, bir dünya olay oldu bu oyunu o zaman oynayanlar çoluk çocuğa karıştı.
    oyun steama geldi bir dünya değişiklik oldu ama yine koxpa bir çare bulamadılar.
    hala taxi, koxp akıyor oyunda.
  • k2network zamanında buna benzer durumları yaşamıştık nttgame de sanırım son demlerini yaşıyor demek ki.

k2network zamanında çok sıkıntılar çektik clan ve oyuncu olarak fakat şunu açıkca diyeceğim.k2 zamanı kimle uğraşmamız gerektiğini biliyorduk bizler.pathos sunucusunda beramusdan gelen edit transfer charlarla sıkıntı yaşamıştık ve sağ olsunlar clanımızı patlatmışlardı. şuan baktığımız da bu nttgame de bir problem var gibi ya gmlerden birisi iş güzarlık yapıyor ya da firma politikasını değiştirdi.

velhasıl oynamıyorum sadece takip ediyorum uzun bir süredir oynanacak tarafı kalmadı gibi gözüküyor. oynayanlara sabır versin.
  • 2004-2009 arasinda usko versionunda oynadığım oyun. ardından server files'larının yanlış hatırlıyorsam "sohu.com"a düşmesi ile yayılmış olup herkes gibi benim elime de geçmiştir ardından o dönem ki arkadaşlarım ile düşen dosyaların buglarini düzeltip onardık daha sonra test sunucuları açtık ve sonra"knight online private server" furyası başladı. ben dahil o dönem de hiç birimizin önceliği para olmadı oyunu sevdiğimiz için çalışma mantığını yapısını merak ettiğimiz için bu iş ile uğraştık daha sonra bir çok kişi bu işe el atıp knight online server açmaya başladı ve bundan para kazanır hale geldiler. daha sonra bir çoğumuz bu işi bıraktı bırakmayanlar ise bu konuda çok iyi gelişmeler gösterdi. fakat ne olursa olsun oyun motoru eski olduğu için oyun eski kaldı yeni haritalar vb etkinlikler eklense de hala kötü bir görüntü kalitesine sahip bir oyun dünyanın en iyi bilgisayarına da sahip olsanız oyunda kalabalik oyuncuların olduğu bir alan da fps drop yiyip oyunun tüm efektlerini kapatmak zorunda kalırsınız. ayrıca usko dahil yıllardır aynı mekaniklere sahip olup karakter sınıfları hiç yenilenmedi. yıllar yillar önce kurian adında bir sınıf eklendi o kadar.parası olup parayı basanlarin oyunudur. oyunun saçmalıklarından bir diğeri ise 15 sene önce yüksek seviyede upgrade yapılmış aynı eşya hala satılır ve kullanılır. türkler tarafından çok sevilir yurtdışında yok denecek kadar az oyuncusu vardir.
  • hiç bulaşmadığım oyun, yıllar önce oynanıp bitti sanıyordum ki mailime nttgame diye bir yerden onay kodu geldi. birileri hala oynuyor demek ki.
  • aynısını bende gta san andreas için düşünüyorum
  • knight online - hayat offline
    (oynamayın canım kardeşlerim. yıllarımı boktan bir oyunla heba ettim, siz etmeyin.)
  • yvmhawking adlı yayıncının göz takip sistemi ile oynadığı oyun.
    sadece gözleri ile bir çok oyuncudan daha iyi oynaması şaşırtıcı.
    https://www.twitch.tv/yvmhawking

göz takip sistemini soranlar olmuş. o da kendi anlatımı ile şöyle.
    https://www.youtube.com/watch?v=pzsxyiwn_uw
  • onca sessiz kalan şirketlere rağmen knight online'ın depremzedeler için afad'a 3 milyon tl bağış yaptığını açıkladı.
hesabın var mı? giriş yap