• otobüse bindikten bir süre sonra bebeklerinin hareket etmediğini farkeden çiftin bebeğini kurtaran otobüs şoförüdür.

paniğe kapılmadan, doğru bir şekilde ilk yardım uygulaması takdir edilesi.
  • gözyaşlarıyla seyrettiğim video, umut verdi bana.

o otobüsün içinde koşa koşa babanın yanına giden insanlar, bebeğe müdahale eden şoför, bebeğin kendine geldiği an...

çok fena oldum lan, dur saklanıp az daha ağlayayım ben.
  • bir maaş ikramiye ne lan. o adama şeref , övünç, üstün hizmet, ne kadar madalya varsa verin. elim ayağım titredi yeminle.
  • adamlıkta bugün dediğimiz otobüs şoförüdür kendileri. yüreğine sağlık kaptan !
  • taktire şayan bir hareket .

bunun yanında sakinliğin böyle durumlarda çok önemli olduğunu tekrar göstermiştir. izlediğimde kadın kendinden geçiyor , tek başına olsa o bebek nasıl kurtulacaktı?

bu olay sayesinde herkes böylesine üzücü durumlarda sakinliğini korumayı öncelik haline getirmelidir. allah kimseye böyle bir durum yaşatmasın.
  • kahraman abimizin açıklamaları sanırım izleyen herkese duygu patlaması yaşatmıştır. insanlık ölmemiş be dedirtmiştir. aldığı prim de anasının ak sütü gibi helaldir.
    yalnız olayın üzücü yanı var; orada şoför hariç diğerlerinin ne yapması gerektiğini bilmemesi vahim bir durum. öyleyse ilk yardım eğitimi almak çok önemliymiş diyoruz.
  • insanlık hala ölmemiş.
    umut oldun bize büyük insan.
  • izlerken 2 kalp krizi, 5 panik atak, 8 kalp spazmı geçirdiğim videonun başrolü kahramandır. allah razı olsun senden.
  • hayattan çalan videolar vardır bu da ders videosudur. gözlerim dolu dolu izledim. allah senden razı olsun kaptan.
  • o çocuğun ve o ailenin kahramanıdır artık. allah ondan razı olsun. videoyu izledikten sonra 9 aylık bebek babası olarak ne kadar ilk yardım videosu varsa izledim sayesinde.
hesabın var mı? giriş yap