• demek kendide yapıyor, yakalanırsa kılıfını hazırlıyor.
  • gaziantep ve özgaziantep gibi asdfghjklş
  • kocam aşırı zengin olsun da görmezden gelirim düşüncesi. bu tiplerin sayısı inanılmaz artmış durumda. keşke münferit olsaydı.
  • (bkz: gold digger)
  • fark edenler elbette olmuştur olacaktır da.
    bu kadında içten içe kendi geçmişine günah çıkarma var. kocasını fazla fazla alttan alıyor.ki 23 yaşındakı bir adamdan koca mı olur soru işaretleri. hemen de çocuk yapması tezimi doğruluyor.
    bu ilişki mahkemeyle noktalanır. velayet ve nefaka paraları ile yolunu bulur hanım abla. adam zaten futbolcuymuş. iyi yere kapak atmış zaar.

biz kıçı kırık mühendisleri kendimize reva görelim onlar da bakmasın elin motoru futbolcu götürsün vay bee vay beeee. bi daha vay bee.
  • geliri gideri durumundan ziyade aldatmanın erkeğin elinin kiri (yıkar geçer) olarak görüldüğü topraklarımızda altında sosyolojik sebepler de arayabileceğimiz ve tabii ki de şaşırtmayan ebru şancı beyanıdır.

(bkz: erkeğin aldatmasının normal olması)

bir eğitimci olarak sınıfta öğrencilerin algılarını deşmeyi çok seviyorum. bir dili öğretiyor olmak ve öğrencilerimizin genç yetişkinler olması da elbette elime bir sürü malzeme veriyor. mesela "if clause type 2" mu işliyoruz, sor kadın öğrenciye erkek olsan neler yapabilirdin sorusunu ve erkeklere de tam tersini gelsin cevaplar.

bir defasında okuma parçamız aldatma üzerineydi ve kadın ve erkek öğrencilere aldatıldıklarında verecekleri tepkileri sordum. erkek öğrenciler "ne demek hocam, vururum, dağıtırım, yakarım bu gezegeni" tarzı cevaplar verdiler. hatta bunları söylerken sesleri o kadar yüksek çıkıyordu ki "biraz da kadın arkadaşlarımıza cevap verebilmeleri için müsaade edelim arkadaşlar" demek durumunda kaldım. onlardan da öyle vurdulu kırdılı cevaplar gelmedi zaten, ve her zamanki ses tonlarını kullandılar. cevaplarında zaten böyle bir şeyi kabullenmişlik vardı. ve bu olay türkiye'nin en iyi üniversitelerinden biri diyebileceğimiz bir üniversitede geçti. sonra tartışma konuşma aktivitesi yapıyorum ayağına verilen iki grup cevabın farkları ve bunun nedenlerine üzerine biraz konuşturdum sınıfı da umarım özellikle kadın öğrencilerin aklına bazı soru işaretleri bırakabilmişimdir.

bizim coğrafyanın kadınlarının hali hazırda kabullendiği (kabullenmesi gerektiğinin öğretildiği) bir durum aslında bu.
  • "ebru şancı kim, acaba tanıyor muyum?" düşüncesiyle ismini google'da arattım. görsellerde yüzünü göremedim bir türlü, hep vücudu, iç çamaşırlı, bikinili, çıplak pozları var.

insanlar kadın bir meta değildir diye bir tarafını yırtarken, "aaa ben valla metayım, bak bu da götüm" diyen, kendisini küçük düşüren kadınlardan hoşlanmıyorum.

bu açıklamanın ekşi sözlük'te neden başlık haline geldiğini de anlamış değilim. önemi nedir? kanaat önderi mi bu kişi, bilim insanı mı, siyasi mi, sanatçı mı? söylemiş de ne olmuş?

türkiye'de dayak yiyip, aldatılıp oturan kadınların sayısını bilseniz dudağınız uçuklar. eminim bu sözlükte bile annesi mutsuz olduğu halde, şiddet gördüğü halde evliliğine devam eden bir sürü sözlük yazarı var. eminim aldatıldığı halde boşanamayan kadın da var. sadece ekonomik sebepler, meslek sahibi olmamak da değil bunun sebebi. kendi ailesi kabul etmeyen kadınlar, çevre baskısı, yetiştirme şekli, erkek yapar anlayışı sebebiyle yaşanıyor bu insanlık ayıbı hep. oysaki kendisi aldatsa üç beş gece kocası ne yapar hiç düşünüyor mu bu kadınlar? ne desek boş, prim vermemek lazım bu tip şeylere yalnızca.
  • erkektir yapar bilincinin amk!.
    önce insan olun insan!
  • ilgili açıklamada asıl dikkat çekmesi gereken söz, geçmişi için kullandığı cümledir.

'' bozdurduğum o kaportayı şu geçen beş yılda topladığıma inanıyorum..''

açıksözlü kadınmış.. kaportamda hasar çok diyor.
hesabın var mı? giriş yap