şükela:  tümü | bugün soru sor
  • pompano beach, florida doğumlu rapper. son dönemde adını gerek başarılı trackleri gerek de işlediği suçlarla sıkça duyurdu. project baby, heart of the projects, instution ve lil big pac şu ana kadar yayınladığı albümler. no flocking, like dat, skrt gibi trackleri kendisini dinlemeye başlamak için ideal parçalar.

henüz 19 yaşında ve şu an birden fazla suç işlediği için hapiste.

edit: imla
  • twitter'da tunnel vision klibi ile gündem olan şarkıcı.
  • doğum ismi dieuson octave be sahne adı j-black'den sonra kodak black'i kullanan repçi.

yurdumuzdan ezgilerini hatırlatan tunnel vision eseri şahanedir. bunun arkasından xxxtentacion dinlenirse tadından yenmez.
  • kendisini çok ayrı bir dalda değerlendiriyorum. tabii ki şu anki akımın üzerine çıkamayacağını tahmin ediyorum. fakat, belirli bir kitleye büyük işler yapacağını da düşünüyorum. mesela, kodak'ı (bkz: tunnel vision)'la tanıdım. klip bakımından çok etkiliydi. yine, (bkz: metro boomin) önderliği öne geçmiş.)
    tanım ise: bir tarza sahip çocuktur.
  • roll in peace isimli şarkısıyla gündemde olan rapper.
  • hapisten çıkmış.
  • lil xan'le birlikte yok edilmesi gereken sikiğin tekidir.

tupac'tan biggie'den çok daha iyiyim diyen bir embesildir bu arkadaş. lil xan denilen embesil de 2pac'la aklı sıra dalga geçenlerden birisi...

eminem olmasa çıkıpta şunlara iki çift laf edecek adam da kalmadı rap camiasında...
  • xxxtentacionun bi parçası vasıtasıyla keşfettiğim çocuktur efso parçalar yapıyor. adeta bastırılmış duygularımı harekete geçiriyor aq

https://www.youtube.com/watch?v=r7kqndr21ae
  • spotify'de en çok dinlenen 43. sanatçı. geçenlerde 50 idi giderek yükseliyor ünü. ben geçen sene keşfettim ve aşık oldum. hareketleri ve bazı sözleri, hareketleri çok saçma geliyor ama önemli bu değil. adam tamamen samimi. adam diyorum ama 20 yaşında henüz. bu yaşta bu kadar çok parça çıkartmış olması ve parçaların basitlikle ifade ettiği derinliği parçalarını çok sevdiriyor. en sevdiğim diğer özelliğide en sevdiğim rapçilerle sürekli düet yapıyor oluşu. düet yaptığı bir tane bile salak rapçi görmedim. samimi, hırslı ve doğal bir arkadaş. yazın hapisten çıktığı gün acaba ne zaman yeni albüm çıkaracak dedim bir ay içinde klip yaptı geçenlerde de yeni albüm çıkarttı. sıçmadan önce bir anlamayı deneyin, dinleyin.