• yeni açılmış koin borsası. işlem süreleri hızlı . destek güzel çalışıyor.şu an için işlem hacmi düşük .

ticaret yaptığım için ilk baktığım yer ticaret sicil gazetesidir.

sizi fazla uğraştırmadan ilgili gazeteye buradan ulaşabilirsiniz.
    *

sanırım sahibi bu arkadaş ;

faruk fatih özer

bu da arkadaşın adresi sanırım
    *

ilgili şirkete başarılar dilerim.
  • 17 gündür beni itinayla oyalayan ve beni mağdur etmiş sorunlu borsa. bu borsaya katılmak isteyenlere tavsiyem, altcoin sayısı çok diye gelip rezil rüsva olmanıza değmez, gidin btcturk'ten yapın işleminizi. en azından güvenilir bir mecra ve transfer sorunlarınızı anında çözüyorlar. koineks'i kesinlikle ve kesinlikle tercih etmeyin. teknik olarak çok ama çok yetersizler.

sıkıntımı anlatayım: 17 gün önce binance'a eth transferi yapmaya çalışırken sorun yaşadım. koineks'te transfer başarılı görünüyordu ama binance hesabına geçen birşey yoktu. transaction takip linkine tıkladığınızda ise "sorry we are unable to locate that transaction hash" hatası geliyordu. kodlar, numaralar herşey doğruydu. birebir aynı sorunu btcturk üzerinden yaşayan bir arkadaşımın sorununu yetkili kişiler şıp diye birkaç gunde çözerken, pek kıymetli koineks yetkilileri beni 17 gündür oyalamalari yetmiyormuş gibi verdikleri cevaplarda "ilgili kişilere ilettik", "gecikme için özür dileriz" minvalinde oyalayıcı konuşuyorlar. 17 gündür param kayıp durumda ve akıbeti ne olacak bilmiyorum ve artık ümidi kesmiş durumdayım.

paramin üzerine çökmüş de olabilirler zira sorunun çözümüyle alakalı en ufak bir ipucu yok. yetersiz gas fee mi? transaction hash hatası mı? cuzdan numarası mi yanlış? nedir yani sorun nedir?

buradan yetkililere sesleniyorum. o paranın üzerine cokerseniz haram zıkkım olsun.

edit: bu entry günlük olarak editlenmektedir.
  • altyapıları sağlam olsa ve yeterince güven verebilseler türkiyede coin muhabettinde bir numara olabilecek olan borsadır. kısa sürede xrp ve xlm getirmeleri ve marketing açısından arasıra komisyonları sıfırlamaları çok iyi ilerlemeler.
    gelgelelim, son 1 ayda 2 defa eth çekme talebimi başaramadılar ve 24 saat geçtikten sonra işlemi iptal ettiler. bu sırada da %10 gibi bir kaybım oldu. bu tür saçma altyapı sorunlarından arınırlarsa gelecekte en çok kullanılan borsa olacaktır.

edit: bir de transfer ücretleri çok yüksek. xrp, eth gibi coinlerde diğer borsaların aldığının 5-10 katı ücret alıyorlar. bunu makul seviyelere çekerlerse kendilerine olan talep çok daha fazla olacaktır.
  • güncel coin fiyatlarını görmek için koineks'ten çektiğim verilerle yaptığım tatlış siteye burdan ulaşılabilir. yakında ana ekrana uygulama gibi eklenecek halini de yayınlamayı düşünüyorum, umarım beğenirsiniz.

t: yerli coin sitesi.
  • kesinlikle uzak durulması gereken dolandırıcı site. koineks olarak isimleri dolandırıcıya çıkınca akıllarınca isim değiştirmişlerdir.

koineks zamanında bunlara bir yatırımım oldu. daha sonra binance borsasına aktarım yapmak istediğimde resmen cüzdanıma çöktüler. başta müsteri temsilcileri herhangi bir sorun yok yoğunluktan dolayı işlemler yavaş derken daha sonra ortaya çıktı ki bunlar işlemi hiç başlatmamış bile. bunu binance borsasından da teyit ettim. o dönem hatrı sayılır bir paramı resmen bu şekilde çaldılar. forumlardan tanıştığım bir çok insanı da aynı şekilde dolandırmışlar.

kısacası paranızı direkt çöpe atın ama bu hırsızlara bulaşmayın.
  • yaklaşık 1 sat/byte ile bitcoin gönderen şirket. o transfer onaylanır mı, yoksa mempool'dan düşer mi, göreceğiz. ama tam anlamıyla rezillik. türk borsalarında başka başka rezillikler de yaşadım. her gün bir yenisini yaşıyorum zaten, o sorun değil de.. bu kadarı biraz fazla oldu. herkes kendine çeki düzen vermeli.

sen aylık milyon lira işlem yapan kullanıcından güncel kur ile 23 lira bitcoin çekme ücreti al, bitcoin ağına 0.29 tl işlem ücreti gönder. kabul edilebilir bir durum değil.

ilgili işlem: https://blockchain.info/…b4a348ce86c7dbe06db6c9e13c

neyse ki, bu miktarda hodl durumundayım. transferin çok acelesi yok ama acele olan transferlerim çoğunluktadır. eğer acelesi olsaydı, miktar da bunun bi 10 katı felan olsaydı bunlarla fena bozuşurduk.

edit: ağda yayınlandıktan sonra 4. blokta onaylandı, çok geç.
  • ofislerini terk edip kaçtıklarına dair söylentiler olan türk bitcoin borsası

edit: firma güvenlik sebepleriyle itower bomontide bulunan ofislerini kullanmadıklarını açıklamış. takipteyiz
  • yarım saatte üyeliğimi onaylayıp, 45 dakikada paramı hesabıma geçirip, 15 dakikada xlm'mi binance'deki hesabıma gönderme işlemine başlayan(xlm'nin aktarımı 2 dakika sürdü) borsa. memnun kaldım. bundan sonraki transferlerde en uygun fiyata göre karar vererek kullanabilirim.
  • arkadaşımın türk lirasıyla aldığı etherleri 51 saattir göndermeyen rezalet coin borsası. destek ekibiyle 8 kere yazışılmış, hala bir sonuç yok. fecaat bir yerdir allah kimseyi buraya düşürmesin.
  • kişisel cüzdanımdan yolladığım dogecoin'i transfer onaylanıp bilgilendirme sms'i geldiği halde adam gibi bir açıklama yapmadan sabrınız için teşekkür ediyoruz diyerek hiç etmiş borsa. 16 saattir düzeltmelerini bekliyoruz ama sürekli aynı cevaplar. siz siz olun uzak durun.
hesabın var mı? giriş yap