• bir insanın kendine yapabileceği en kötü şeydir bu hiç kuşkusuz. kokoreçsiz bir hayat... aman allah'ım! düşünemiyorum bile. kokoreç sevmeyen biri ''ben yaşıyorum'' demesin. lütfen demesin. domates, salatalık ve beyaz peynir üçlüsünden oluşan yarım ekmeğin bünyeye kattığı mutluluktan çok daha fazlası vardır bir kokoreçte. he neymiş bir kere yemişmiş, o seferde de bok gibiymiş. :)) olabilir. kimsenin hayır diyemeyeceği çikolatanın bile beteri var değil mi? ''bu nasıl çikolata?'' diyorsun. sen bi gala kokoreç'ten yarım ye, beğenmezsen gel ağzıma vur. :)
  • (bkz: ben) ilginçtir ki kokoreç yedikten en az 15 dk en fazla 60 dk sonra başım ağrıyor. tadı da yok bana kalırsa, baharatlı ekmek yemiş gibi oluyorum. hani yenir yine de fakat ciddi bir sağlık sorununa yol açıyor, başım ağrıyor halsizleşiyorum terliyorum falan. tıp buna çözüm bulamadı, nasıl oluyor bilmiyorum tam ama vücudum tepki veriyor kokoreçe.
  • sevenlerle mutlaka dalga geçen insandır. hayır arkadaş anlamıyorum, zorla ağzına tıkacak değiliz. sevmeyebilirsin bu muhteşem doğa olayını. ama olabilecek muhteviyatından dolayı bok atma. "ay nasıl yiyorsun o koyun bağırsağını", "bok yoluna gitme" ya da "hayvanın yemedik bir orası kalmıştı" türü çemkirmenlerinden dolayı çok rahatsızım.

buraya reklam aldım: en iyi kokoreç izmir usulüdür. oh pis. pardon mis.
  • anlamadığım insan tipi. neymiş efendim bağırsakmış yenmezmiş balık da yemeyin o zaman o da solucan yiyo amk
  • eşim eskiden kokoreç sevmez hatta işi olmazdı. sonra akçeşme kokoreçe götürmeye başladım. ilk önceleri bendeki ekmeğim kenarından alırken sonra çeyrek söylemeye başladı. en son gittiğimizde ise yarım yedi. dedim hani sevmezdin dedi akçeşme başka. eğer türkiyedeki en iyi kokoreçcilerde yedirirseniz kokoreçi sevmemesine imkan yoktur. iyi yere götürürseniz sever ama gidip en kötü yere götürürseniz yemez.
  • henüz sarhoş olmamış insandır.
  • henüz düzgün kokoreç yemeyen insandir. kardeşime bu sene sevdiricem adam gibi bi yerde yedirip.
  • bu benim artık. oysa ne çok severdim, bostancı'da bi mekanda yiyene kadar. bok kokusu aldım lan resmen.
  • kokoreç sevmeyen insan yoktur kadıköy barlar sokağında yememiş insan vardır.
  • herşey psikolojik aslında, herşey beyinde bitiyor. aslında tarafsız yaklaşıp bir tadına baksa hastası olacak. bak çinliler neler yiyor, kokoreçte ne varmış.
hesabın var mı? giriş yap