şükela:  tümü | bugün
  • 6 ağustos 2017 beşiktaş konyaspor maçı sonrası merakla beklediğimiz ceza. eminim tarafsız futbol yönetimi göztepe ve eskişehirspor'a verdiği cezalar gibi caydırıcı bir ceza verecektir.
  • merakla beklediğimiz ceza.
    sahaya binlerce kişi girerken hemen önlerinde beşiktaş'lı oyuncular vardı, böyle bir rezalet uganda futbolunda bile olmaz.
  • olması gereken ceza verilmeyecektir.

ya adam bıçak sokmuş lan. alın o passoliginizi, alın o giriş kontrolünüzü anladınız siz onu....

edit : passolig maçta yokmuş ama olsa da birşey farketmez. donuna sokar da yine sokar o bıçağı.
  • sahaya bıçak atan orospu çocuklarına verilecek cezadır. tabi doğal olarak bundan konyaspor da etkilenecek. burada konya yönetimini ve konyaspor'u gömmeye çalışan gebeşlerin niyetini ben biliyorum. maksat üzüm yemek değil. hayreti mucip.
  • ceza konyaspor'a veya bir başka kulübe verildiği sürece bu hayvanlar bunu hep yapacaklar. tek yöntem cezanın kişiselleştirilmesidir. yani o bıçağı atan hayvanı yakalıp en ağır cezayı vereceksin. öldürmeye teşebbüs suçundan hem de.
  • yalnız sahaya bıçak atan 1 kişi için gibi gösterilemeyecek ceza. sahaya giren binlerce taraftarı görmeyen gebeşler 2 hafta önce ekmek arası torpil diye bağırıyordu. bizim niyetimiz belli: "adalet" ama siz bu kelimenin anlamını bilmezsiniz.
  • para cezasıyla geçiştirilecektir. ülkede adalet falan kalmadı. avrupa da olsa klüp kapanır bu olaylara ama bizde ses çıkaran olmaz. çünkü konya şehri referandumda evete rekor oy vererek über demokrasimize sahip çıkmıştır.
  • büyük ihtimalle 3 maç verip 2'ye düşürürler.adamlar gazetecilere saldırıp ceza almadılar hem de kamera önünde öteki taraftan bir tanesi babası yaşındaki adama saldırdı milli takıma geri dönsün diye hoca değiştirdiler.yeni türkiye'de arkanı kolladıkları sürece yaptığın hiç bir rezilliğin sorumlusu olmazsın aksine milli takım maçlarını konya'ya alarak seni ödüllendirirler.
  • ben görüntülerde tek tek görünen taraftarlara verecekleri cezayı merak ediyorum. hepsi tespit edilebilir rahatlıkla. elinde kelebekle giren adam mesela neye göre işlem görecek?