• tek kelime ile sorumsuz olup diğer insanların özellikle de can güvenliğini tehdit eden insan düşmanı fanatik bir hayvan sever olması kuvvetle muhtemel kişidir.

hani diyoruz ya, köpekler toplumdan izole edilmeli diye. aslında sorumsuz davranan sahipleri için bu uygulanmalıdır.

belediye ekipleri bu şekilde dışarı çıkarılmış köpekleri toplamali ve sahiplerine para cezası kesmelidir.
  • dışarıda başıboş dolaşan sürüyle köpek varken pekte kafaya takılmaması gereken kişidir.
  • nasil bir arkadas edindikten 3-5 ay sonra yavas yavas onu tanimaya basliyorsak bu hayvanlar icinde gecerli. sahiplendigimiz bir kopegin huyunu suyunu kisa bir sure icinde ogreniriz ve negatif bir durum varsa potansiyel sikintilar icin onlem almakta kopek sahiplerinin bir gorevi. agizlik abarti olmus ama tasmasinin klidini acmamak, tasmanin bagli oldugu ipi kisa tutmak gibi onlemler yeterli olur. buyutulecek bir mevzu degil kanimca.
  • normal insandır. ne güzel ne şanslı bir insandır ki hatta köpeği vardır ve dışarı yürüyüşe çıkmıştır.

içinde hayvan sevgisi olmayan insanların toplumdan izole edilmesi gerekir.
  • bazi basliklarin sirf "dikkat cekmek" amaciyla acildigini dusunuyorum. aha iste bu baslik da bu.

kopek isirabilir, agizlik tak; kedi tirmalayabilir, tirnaklarini yok et; sinek isirabilir, hepsini ez. he canim he gülüm, hitler de ayni senin gibi dusunuyordu, bu da bir bakis tabi.
  • standart bir insandır.
    toplumdan izole edilmesi gereken köpekler değil binlerce yıldır beraber avlandığı ve yemeğini paylaştığı canlıyla aynı ortamda bile yaşayamayan atalarının yüz karası yavşaklardır.
  • "hani diyoruz ya köpekler toplumdan izole edilmeli diye"...

siz kimsiniz, hele bana de bir, çok merak ediyorum siz kimsiniz.

bu toplumun cahilliğinden de kendini diğer tabiat varlıklarından üstün görmesinden de, işine geldikçe doğayı ve unsurları katletmeyi kendine hak görmesinden de bıktım usandım. başka bir canlıya sırf biz daha akıllıyız diye tasma, ağızlık takma konusunu da geçiyorum.

iki dakika insan olun da "insan" diyelim diyeceğim ama "insan" da öyle sike sürülecek bir sıfat değil.

hangi sıfatı tanımlamakta kullanacağımı bilemediğim bir konu işte.
  • fuck off will ya?
  • bazı insanlar da ağzına, eline, afedersiniz sikine maske takmadan dolaştığı için, ve köpeklerden daha zararlı oldukları için, yapılmaması problem teşkil etmeyecek olan eylem.
hesabın var mı? giriş yap