• ilerleyen yıllarda bu başlık bu adamın güzel yazılarından, kitaplarından etkilenecek olan insanların kritikleriyle dolup taşacak. şahit olacağız.

güzzel bi cümlesini paylaşmak isterim a dostlar:
    "hayatımızın son ucundaki tatmine, zirveye ulaştığımızda, gözlerimizin önünden geçecek olan film şeridine gülümseyerek bakmak için her şey"

unutmadan: http://bekaretibozulmusbirbeyin.blogspot.com/
  • 4k online edebiyat dergisinin editörü. bunun yanı sıra da http://kalemkahveklavye.co.cc/?e7a26600 adresinden de düzenli olarak tematik radyo yayınları vardır. dergilere online erişim için http://kalemkahveklavye.blogspot.com/…e-suyunu.html
  • arşivlik bir yazısı vardır kanımca;

http://www.kalemkahveklavye.com/…ray-saridogan.html
  • hakan gündayın özel kalemi olduğunu düşündürten sanal alem yazarımsısı

facebook başka olmak üzere her platformda her konuda günday'ı destekler, savunur, pohpohlar, reklamını yapar. ona yakınlaşıp ya huyundan ya suyundan ya tecrübesinden faydalanma ihtiyacı duyması muhtemeldir.

ayrıca kalem, kahve ve klavye dediği 4k dergisinin dördüncü k harfinin adının başharfi olması son derece iticidir.

yetenekli bir adam olduğunu düşünmemekle beraber takdir ettiğim tek yanı edebiyata gönül vermiş olmasıdır.
  • iyi bir yazar olmanın yanı sıra iyi bir editör ve her şeyden önemlisi iyi bir insandır. ilkelerinden ya da duruşundan da şüphem yoktur.
  • büyük ihtimalle büyük şehirde yaşadığı için yazar olan/oldurulan biri.
    gelsin de bayramören’de yazar olsun bakalım! hadi burası ‘geri kalmış’ anadolu kasabası, diyelim... ee, o zaman, çağdaş avrupa’ya düşen kofçaz da olur!

90’lar türkiyesi’nde altkültür: rock, dergi, fanzin, edebiyat altbaşlıklı yeraltı kütüphanesi diye, yeni bir kitap çıkartmış. kütüphanede bulunsun diye, sipariş verdik bakalım. bir aya kalmaz gelir...
  • yazarlık adına bir şeyler araştırınca bir yazısı karşınıza çıkıyor elbette. dışardan çok çalışkan görünüyor fakat hiç kitabını okumadım yazarlığı hakkında bir şey diyemem...
  • şu sıralar youtube kanalını sömürdüğüm, düşünme şeklini ve bakış açısını sevdiğim insan. ilk izlemeye başladığımda, tarzından olsa gerek, biraz çakal sanmıştım ama devam ettikçe tam tersini düşündürttü. ayrıca ihsan oktay anar'ın galiz kahraman kitabına sonsöz yazmış lan adam, bu yaşta biraz fazla iddaalı bir eylem. helal olsun.
  • 2012/13lerden beri haberdarım kendisinden.
    4k'daki bir çekilişten, çıkardığı derginin bir sayısını göndermişti.
    ilk kitabı (bkz: kadran kadraj) harika bir kitap, ilk çıktığı andan beri biliyorum ama bir şekilde birkaç gün önce başlayabildim. hem de baya zamandır içinde olduğum 'reading slump'tan kurtulmak için, evde okunmayı bekleyen kitaplara ek olarak; yeni verdiğim kitap siparişinin içindeydi kadran kadraj ve yeni kitabı kaosun kalbi. yazarın kendisinin de çok sevdiği hakan günday da bu listedeydi ki şahane yazarlardan, şahane kitaplar vardı ancak bir şekilde elim kadran kadraj'a gitti. yanılmamışım.
    kitap, film, dizi, müzik konusunda elimden geldiğince seçici olmaya çalışıyorum; bu sebeple zaten iyi bir roman okuyacağımı düşünüyordum. iyi ki de kadran kadraj ile başlamışım.
    şu kadarını söyleyeyim; geç tanıştığınız için kendinize kızacağınız ve pişman olacağınız bir yazar.
    (bkz: kadran kadraj) ile ilgili fikrilerimi kitabın sayfasında yazdığım için kitap için ayrıca burada yazmayacağım ama hemen okuyun diyeceğim bir kitap.
    ilk kitap olamayacak kadar harika bir ilk kitap.
    uzun yıllar üzerinde çalışılmış, çok iyi kurgulanmış harika bir kitap yazmış. teşekkürler efenim.
    beklentim kitabın filmden ziyade gene üzerinde çok çalışılıp harika bir mini dijital dizisi yapılması.
    çünkü sanki filmle kitap eksik kalabilir gibi. ya da (bkz: kill bill) gibi iki vol falan yapılması gerekir. her sayfayı filmde görmek, hissetmek isterim zira okurken zaten sahneler o kadar iyi canlandı ki izlediğim şahane bir filmin senaryosunu veya filmini önce izlediğim bir kitabı okuyor gibi hissettim.
    okuyun efenim, hemen okuyun.
  • mavi ejder serisi’nin ilk kitabı kaosun kalbi romanı portakal kitap tarafından basılan yazar.
hesabın var mı? giriş yap