şükela:  tümü | bugün
 • videoyu izlerken aniden bağırarak ortaya çıkan izleyenleri yerinden zıplatmalı şakaların bir numaralı aktörü olan karıdır.
 • orjinali şudur, başka bir linki tıkladığını düşünenleri korkutmak, koltuğunda zıplatmak, sonik lavman vs. amacı ile verilen bir linktir:

  linkler ölü gençler: bu yenisi bu da ölür heralde bi ara https://www.youtube.com/watch?v=-xwlw0haw2s
  bu jpeg versiyonu alışılsın diye: https://www.youtube.com/watch?v=nkt9iouhxwg
  http://imgim.com/20115252316.jpg

  aslı (siper alın):

  http://fotokristall.narod.ru/mov0001.swf

  ters köşeye yatıran, adnan hoca görmüş mûnis; kedi canını versiyonu ise:

  http://inciswf.com/cıgırankarı.swf

  kaynak: günümüz gençliğinin ibretlik halini tedkiyk için girdiğim incisözlük; zaten bünyem reddetti.
 • (bkz: sazan.avi)

  edit: ben ettim, siz etmeyin seri eksi oycular.
 • gerçekten korkunçlu bir kadındır ve tüm stresimi almıştır. çığlık attım ve rahatladım.
 • şirket maili ile geyik olsun diye göndermiştim zamanında ve bu korkunçlu hanım kızımız az daha hamile bir iş arkadaşımın çocuğunu düşürmesine sebep oluyordu.
 • anali, avratli bir kufur kombinesine neden oldugu saptanmistir.
 • kulaklık kafamda olsaydı monitöre yumruk atmak adlı aktiviteyi deneyimletecek kadın.
 • korkunçlu karıyı ilk defa üniversiteye başladığım yıl bir arkadaş göstermişti. yıl 2004. o zaman farklı slayt gibi bir versiyonu vardı. bu versiyonda suyun kenarında, bakınca insana müthiş huzur veren bir köy resmindeki garipliği bulmanız isteniyordu. arkadaşım olacak piç de müzik sesini duyabilmem için bilgisayarın kulaklığını takıp sesi açmam gerektiğini söylemişti. tabii ki ben mal gibi acaba bu resimde garip olan şey ne diye dikkatimi yoğunlaştırmışken o korkunçlu karı ekranda çığlık çığlığa peydah olmuştu. yaşadığım şoktan ötürü asabiyet arttığından o arkadaşa da bunu yapana da okkalı bir sayıp sövmüştüm. yanlız itiraf etmem gerekirse o görüntü beni oldukça etkilemiş ki bilinçaltıma da işlemiş.

  aradan yıllar geçti. 2 - 3 hafta öncesi, gecenin üçünde uyku tutmamış sözlüğü karıştırıyorum. yıldız tilbe'nin twitter'dan paylaştığı fotoğraf isimli başlığı gördüm ve tıkladım. girilen entrylere bakıyorum. derken ikinci entryden açmayın beyler korkunçlu karı bakınızındaki başlığa daldım. neymiş lan bu diyerekten http armaya başladım. birine tıkladım ve yine gecenin bilmem kaçında baaaamm!!! amk kodumunun karısının beynime işleyen o görüntüsü sekiz sene sonra kulağımı siken bir sesle tekrar ekranda belirdi, gece gece şuurumu, uykumu sikti, huzurumu kaçırdı.

  o geceden sonra özellikle içinde inciswf olan linklere şüpheyle bakmaya başladım. derken dün geçen haftanın en kötülenmiş entrylerine bakıyorum. en seksi kadın hareketi başlığındaki o melun entryi (bkz: #30254788) ve +18 linkini gördüm . hoş, haftanın en kötü entrylerinde, böyle bir başlıkta böyle bir link varsa işin içinde bir boklukta vardır dedim ama işte merak bu ne yaparsın (gerçekten insanın başına ne geliyorsa ya meraktan ya da yaraktan geliyormuş afedersin). linke tıkladım ve baaammm!!! suratını siktiğimin korkunçlusu çığlık çığlığa ekranda belirdi, şuurumu yerle bir etti. ardından şiir gibi saymalar sövmeler falan derken sakinleşip ekranın sağ üst kösesindeki çarpıya tıkladım.

  o entryi giren arkadaşa yaptığı eşşek şakası için teşekkür ediyorum ve kendisine bravo diyorum(!). yani bu öyle bir şey ki dünden beri korkunçlu karı paranoyasına sahibim. sözlükte karılı kızlı, içeriği seks olan entrylerin altında hızlıca http ararken ve özellikle inciswf' li linklere tıklarken yine böyle bir eşşek şakası olabilir diyerekten bilgisayarın sesini kapatıyorum ve kafamı ekrandan başka bir yere çeviriyorum ki korkunçlu ekranda çıkarsa bana yine şok yaşatmasın.

  not: bu arada ortaya çıkan korkunçlu karı takısından dolayı o görüntünün nereden alındığını buldum. 1985 yapımı fright night isimli bir filmmiş. şu anda filmi torrenten indirip izlesem mi diye kara kara düşünmekteyim. ahanda filmin imdb linki: http://imdb.com/title/tt0089175/
 • her zaman bildiğimizden daha güzel bir hali;

  http://cinoman.thegeekcartel.com/…shbacks/smile.jpg