• geç bile kalınmış bir instagram hesabı. neden ben akıl etmedim yahu dediğim tür. severek izliyoruz.
  • instagram'da severek takip ettiğim, gittiği oyunları değerlendiren ali'nin sayfası.

göz kanatan turuncu-sarı-siyah görsellerine rağmen yorumlarını seviyorum:)

instagram hikayelerinde "celebrity tiyatrosu" ile çok güzel dalga geçiyor, aynı fikirdeyim kendisiyle ve bu nedenle çok eğleniyorum.
  • tiyatro adına kaliteli ve eleştirel düşünebilen seyirci kültürü oluşturmayı ve daha iyi oyunların olmasını tetiklemeyi hedefleyen güzel yürekli bir oluşum. yalap şalap oyunlarla tiyatro severlerin ceplerine çökmeye çalışan hormonlu tiyatroların sevmemesine şaşmamalı.

bir ekşi sözlük yazarı olarak bu oluşumun eleştiri atölyesine sızmayı başardım. * tahmin ettiğim gibi, oldukça dolu bir oluşum. yolu ve yolumuz açık olsun.

edit: iki hafta sürdü sonra bitti atölye. bir gün devamı gelir umarım.
  • kötü oyun kotası hesabıyla gittiği tiyatro oyunlarını
    eleştiren cesur bir oluşum. daha çok yeni fakat ilgililerin çok hoşuna gitmiş olacak ki kısa zamanda büyük ses getirdi.
    paylaşımlarında kullandığı arka plan rengi ve yazılar gayet iyi, göze hoş geliyor. kendi kişisel görüşleri de oyun hakkında biraz bilgilenmemizi sağlıyor. kötü oyuna çok para vermeye artık son. arkadaşı tebrik ediyorum böyle bir oluşum yarattığı için.
hesabın var mı? giriş yap